Torilla on näköjään viime yön aikana tuhottu vaalimainoksia.Rikollista toimintaa.
Vaalimainokset
11
1177
Vastaukset
- Anonyymi
Tuuli ja sade ne mainokset sieltä repii , ja kyllä torikamerasta näkee jos vandaalit ovat olleet asialla !
- Anonyymi
😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍
😋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17791896b
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
- Anonyymi
Onneksi on torikamera.Viime viikonlopun myrsky ei kaatanut eikä repinyt mainoksia.Miksi nyt ?
- Anonyymi
Eipä näytä puolueita kiinnostavan torilla olevat mainokset.Pian ei ole yhtään.Aika tyhjiltä näyttävät olevan ja tuuli riepottelee loputkin ympäri toria .
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eipä näytä puolueita kiinnostavan torilla olevat mainokset.Pian ei ole yhtään.Aika tyhjiltä näyttävät olevan ja tuuli riepottelee loputkin ympäri toria .
Sitten vaalimainoksia on tienvarsilla viellä Juhannuksennakin , kun eivät viitsi niitä enää pois keräävän !
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eipä näytä puolueita kiinnostavan torilla olevat mainokset.Pian ei ole yhtään.Aika tyhjiltä näyttävät olevan ja tuuli riepottelee loputkin ympäri toria .
Niin muistakaa kerätä ne vaalimainokset sitten aikoinaan pois , ettei niitä enää juhannuksena ole teiden varsilla !
- Anonyymi
toivottavasti on edes vammais sanna marinin ja kumppaneiden mainokset revitty ja poltettu
- Anonyymi
Häh? eikö Sysmässä olla Sannan tiimissä? :))
- Anonyymi
Tämä menee vähän ohi aiheesta mutta erään ehdokkaan kuvaan eivät koirat kyllä kuseksi Otamossa.
- Anonyymi
Sysmässä kaikki on porvareita. Vaaditaan yhteiskunnalta tukirahoja ja rahat on loppu. Köyhä saa olla, mutta ei sitä saa näyttää. Joten näytellään porvaria. Kun porvarit leikkaa sinun tuloja, niin muista ketä äänestit.
- Anonyymi
Oliko tuhottu nyös mainokset hartolantien puolelta sysmää tienkupeesta. Ikävää vandalismia jos PS eli seuraavan hallituspuolueen mainoksia tuhotaan
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1982747Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1582465Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061152- 64941
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait246860Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a21853Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies93820Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka290811Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22738Onneksi tapasin sut
Ilman sua olisin jatkanut pään lyömistä seinään eli samanlaisten miesten etsimistä. Tajusin, mikä menee pieleen vasta ku93719