nette on susi

ja hidas susi kaikenlisäksi!
4395
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

uutta viestiketjua kun tossa alhaalla se on mihin luultavasti tarkoitit vastata

Äänestä
  • koska nette söi NIIIN paljon mun hermoja,
    ja turha leikkiä viisasta joka huomaa että oon siihen alempaan viestiin vastannut!
    ok?

    Äänestä

  • petri.. kirjoitti:

    koska nette söi NIIIN paljon mun hermoja,
    ja turha leikkiä viisasta joka huomaa että oon siihen alempaan viestiin vastannut!
    ok?

    alkup. viestisi on muutenki nii sisältörikas et oli pakko tehdä uusi viestiketju

    Äänestä

  • ..... kirjoitti:

    alkup. viestisi on muutenki nii sisältörikas et oli pakko tehdä uusi viestiketju

    mun kirjoittama tuo alempi, aloitus
    ettäs tiedät!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kohta netetön kirjoitti:

ja hidas susi kaikenlisäksi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu