onko tuttua, olen 40 nainen ja menin ekaa päivää töihin niin ruokalassa yks mies tuijotti mua koko ajan ja seuraavana päivänä käskettiin mennä terveystarkastukseen niin juu helvata tää tuijottaja olikin lääkäri, no nyt sai tuijottaa oikein luvalla kun makasin siinä pritsillä alastomana. ei sentään tunkenut sormiaan sisääni mutta tissit pyöritteli huolella. fain. kaikki ok ja sain pukeutua. setä moikkasi kun lähdin. varmaan oli kalu kovana.
iso einestehdas kangasalla
17
537
Vastaukset
- Anonyymi
Tais olla se peräkamarin poika mikä asuu äidin kanssa ja ei koskaan ollut silleen naisen kanssa.
- Anonyymi
ei sitä tiedä mitä orgioita sielä äiti poika saa aikaan.
- Anonyymi
joskus tosi kauan sitten siellä oli lääkäri jolle kukaan nainen ei halunnut mennä, lempinimi naisten keskuudessa oli muistaakseni pillupaavola koska useimmiten siellä tehtiin aina alatutkimus jos vaikka selkää valitti. ja tissit kiinnosti myös.
- Anonyymi
joo, paavola se oli. aina alasti kun sen vastaanotolla oli. sormi peräsuoleen oli sen pravuuri ja aina oli jotain epäilyttävää niin piti kaikenmaailman vehkeitä sinne tunkea. kerran käski nousta seisomaan kun oli joku härpäke reiässä, ei kiva.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
joo, paavola se oli. aina alasti kun sen vastaanotolla oli. sormi peräsuoleen oli sen pravuuri ja aina oli jotain epäilyttävää niin piti kaikenmaailman vehkeitä sinne tunkea. kerran käski nousta seisomaan kun oli joku härpäke reiässä, ei kiva.
tuttua, se käski aina seisomaan spekula tavarassa, en tiedä miksi, nolointa oli kun yritit puristaa niin ettei se putoa sieltä. kerran levitti sen niin auki että huusin tuskasta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
tuttua, se käski aina seisomaan spekula tavarassa, en tiedä miksi, nolointa oli kun yritit puristaa niin ettei se putoa sieltä. kerran levitti sen niin auki että huusin tuskasta.
sama kävi minulle, alasti vaan ja selälleen jalat sammakko asentoon. pari opiskelijaa tuijotti jalkoväliin herkeämättä, tunsin kostuvani ajatuksesta että kohta noi nuoret lääkärin alut sormeilee pimppiäni. no kosteus unohtui kun vanha pillulääkäri työnsi kylmän metallilevittäjän sisääni ja aukaisi sen niin auki että kiljaisin, ukko tutki ensin ja sitten pojat, käski vielä toisen pojan nostamaan sormellaan pyllyreiän kautta sormellaan ja se vasta sattui. työnsi monta kertaa sormeansa peppuun ja kun viimein veti sen pois niin pääsi pitkä pieru. hävetti. no tissit jotka minulla on isohkot niin veivasivat kaikki moneen kertaan ja siinä se oli. työterveys. olen 54v persreikä oli vielä seuraavana päivänäkin arka kun kävin paskalla.
- Anonyymi
Äitien tekemää ruokaa, siis Saarioinen kyseesh?
- Anonyymi
No ne on sie vapaata riistaa! Hmm nam
- Anonyymi
Voi vitsi, ei kukaan alasti makaa työterveystarkastuksessa. Hupijuttu.
- Anonyymi
ookko edes käyny, maksalaatiko mestari
- Anonyymi
Naitu.Kyllä molemmin puolin on huijausta.Sukupuoleen katsomatta.Kun ostetaan Suomessa tehtyä kasvatettua ruokaa työpaikat raha pysyy meillä.Puolensa on hyvä pitää.Ihan uusia vuokra asuntoja on tullut.Vanhuksilta puuttuu niitä yli 50 v asuntoja muuten menee hyvin. Uimahallikaan ei huomaa vanhenevia.Valmisruoka on pahaa mutta työllisyyden takia on ostettava.Yhdessä tehtaassa miehet nai kaikki uudet työntekijät 🤭🤭
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
ookko edes käyny, maksalaatiko mestari
Maksalaatikko pilattu kananmaksalla sellaista hepatiittisalmonellaa kukaan syö niinku majoneesin keltuaistakaan VAAHDOTETTUA öljyä.Joku järki jätteen syömisessä oltava.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Maksalaatikko pilattu kananmaksalla sellaista hepatiittisalmonellaa kukaan syö niinku majoneesin keltuaistakaan VAAHDOTETTUA öljyä.Joku järki jätteen syömisessä oltava.
Makaronilaatikko on kansallista ruokaa mutta kun alkanut löytyä jotain jänteen palasia alkaa oksettaa. Laatu laskenut.
- Anonyymi
Aivan normaalia, että uudet tekijät käydään lävitse. Mulla laitto sormet myös sisälle ja tuntui hyvälle.
- Anonyymi
Ihan perussettiä ,mutta siihen tuijotukseen kyllä tottuu.
Se ukko on kierosilmä Seppo .Kattoo toisella silmällä työpistettä ja toisella
mihin sattuu. Ei mitään vaaraa,oo rauhassa ja paina duunia.
Tv. tyrkky Tarja. - Anonyymi
vieläkö siellä broitsupuolella on se sperma-pirkko. otti kaikilta äijiltä jotka pyysi niin "valkosolunäytteet" hepin päästä. kerran oli meinannut tukehtua kun joku huoltomies oli ladannut koko näyte-erän kurkkuun. pirkko oli kohtuu kauniskin vielä että ihmettelin hänen tekemistään mutta annoin kyllä myös näyte-erän hänen laboratorioonsa.
- Anonyymi
Muistan kun helena antoi niin paljon tussua että esinahka lähti lähes irti.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1071821
Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1271482En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k931346- 631204
The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut101078Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1251071Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall217879- 151829
Tiedän kaiken sinusta ja kaikesta
Tiedän miten kärsit. Tiedän millanen oikeesti oot. Tiedän miksi valehtelit, tiedän miksi satutit mua. Tiedän mitä tapaht57793Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek20738