950 taalaa viikossa valmiiden videoiden julkaisemisesta YouTubessa?

Anonyymi-ap

Tiesitkö, että voit ansaita melko isoja summia matkarahaa poistumatta kotoasi. Jos englanti taitaa internet tarjoaa lukusia mahdollisuuksia tehdä melko helposti rahaa. Kyllä ottaa hieman aikaa ja vaivaa sekä vaatii YouTuben käytön osaamisen, mutta silti aika helppoa, kun sen voi tehdä kotoaan. Kyse on lopulta vain matkavlogien lataamisesta toistan puolesta YouTubeen. Jotkut matkavloggaajat tekevät vain sisältöä (tai paremminkin matkustavat ja kuvaavat itse ja teettävät ns. tylsät työt eli videoiden editoinnin, lataukset yms. muilla). Siksi he etsivät tavallisia YouTube-käyttäjiä lataamaan sisältöä YouTube-kanavilleen heidän puolestaan. Eli videot ovat valmiita, sinun tarvitsee vain ladata ne heidän YouTube-kanavilleen heidän puolestaan, koska he eivät halua kuluttaa omaa aikaansa siihen.

Kuulostaako liian helpolta? Totea itse affilinkkini kautta: https://0950aeyy-51w4t3j13k5ubkdnm.hop.clickbank.net , ettei asiassa ole mitään hämärää, joudut vain käyttämään omaa aikaasi ja konettasi. Toki englannin täytyy taittua myös.

1

332

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒

      ❤️ ­N­­­y­­­m­f­­­o­­m­­­a­­a­­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17801069c

      🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko sulla rakas mitään sanottavaa?

      Lähetä tässä kaivatullesi haluamasi terveiset 💌
      Ikävä
      254
      2144
    2. Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!

      Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      264
      1276
    3. Liikenneonnettomuus kuhmo

      Taisi Audi mennä lunastukseen ja pemari kilometritehtaalle
      Kuhmo
      21
      1231
    4. Oot sä aika nuorekas...

      Vaikka oot niin vanha!
      Ikävä
      41
      816
    5. Vaikea löytää samantyylistä miestä

      Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i
      Sinkut
      125
      733
    6. Martina ja Muhis

      Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤
      Kotimaiset julkkisjuorut
      237
      709
    7. Rasismi ahdistaa.

      Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa
      Sinkut
      231
      683
    8. Näin sut.

      olitpas vanhentuneen näköinen. 😆 mieheltä naiselle
      Ikävä
      54
      530
    9. Olenkohan tunteideni kanssa yksin?

      Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell
      Ikävä
      45
      467
    10. Oot pelkkä naurun aihe

      🤣🤣🤣🤣🤣 m-n
      Ikävä
      38
      458
    Aihe