Spämmiä ei poisteta, asiattomaksi ilmoituksiin ei reagoida, plussa ei toimi

Anonyymi-ap

Havainto: Vaikka seksipalstoille tulevan robottispämmin ilmiantaa useampaan kertaan eri ip-osoitteista ei spämmiä poisteta. Asia ei kiinnosta ketään ylläpidossa. Ilmeisesti palstoilla ei enää ole mainoksia joten ei tarvitse miellyttää mainostajiakaan.

Havainto: Plus - merkit "+" lakkasivat toimimasta palstalle kirjoitetuissa vastauksissa marraskuussa 2022. Nyt on maaliskuun loppu 2023 eikä vikaa ole vieläkään korjattu. Aloituksessa toimivat, vastauksissa ei.

Suomi24 laiva on ajautunut matalikolle. Se ei uppoa koska pohja makaa mudassa mutta ei myöskään liiku mihinkään suuntaan. Kohtalona on lahota ja ruostua hylyksi.

4

224

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tilanne on just sellainen kuin Puurunen haluaa.

    • Anonyymi

      Käytöstarkkailijaa kaivataan

      Foorumeilla on todella paljon huonoa ja loukkaavaa kielenkäyttöä eikä sitä kukaan valvo. Ilmiannoissa on moiselle oma kohtansa, mutta se ei johda mihinkään.

      Tässä on joitakin foorumeilta kopioituja lausahduksia:

      Sitten on ollut pari avausta, missä on noita foorumeilta kopioituja sopimattomuuksia. Ovat sensuroituja. Foorumeilla saavat siis olla, mutta eivät huonon moderoinnin esimerkkeinä.

      Tarttis tehdä jotain!

    • Anonyymi

      Ei mode ehdi kun sillä on niin kiire spämmätä palstoilla ja poistella viestejä oman mielipiteensä mukaisesti, muiden ilmiannot ei auta pätkääkään.

    • Anonyymi

      502 Bad Gateway

      Siinä oli Suomi24n aamun avausviesti. Sama linja jatkunut eli lähetyksessä (?) vikaa, jotain meni pielee, olen botti, en ole kirjautunut tai jotain muuta.

      Koettakaa jo saada systeemit kuntoon!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin kaivattusi

      Ja sinun juttusi kaatui?
      Ikävä
      146
      6204
    2. En löydä sinua

      En löydä sinua täältä, etkä sinä varmaankaan minua. Ennen kirjoitin selkeillä tunnisteilla, nyt jätän ne pois. Varmaan k
      Ikävä
      25
      3776
    3. Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän

      Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi
      Maailman menoa
      128
      2941
    4. Ketä julkkista

      kaivattunne muistuttaa?
      Ikävä
      41
      2680
    5. Opettelen sun jokaisen virheen

      ja rakastan sua.
      Ikävä
      49
      2660
    6. Ne oli ne hymyt

      Mitä vaihdettiin. Siksi mulla on taas niin järjetön ikävä. Jos haluat musta eroon päästä niin älä huomioi mua. Muuten kä
      Ikävä
      26
      2066
    7. Hajoaako persut kuten 2017?

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011217813.html Tämä on totisinta totta. Persut on murroksessa. Osa jättää puolueen
      Maailman menoa
      269
      1934
    8. Kamala uutinen: Henkilö kuoli Tokmannin pihaan Kankaanpäässä- Jäi trukin alle

      IL 9.5.2025 Ihminen kuoli Kankaanpään Tokmannin edustalla perjantaina aamupäivästä. Poliisin mukaan henkilö oli jäänyt
      Kankaanpää
      51
      1868
    9. Mitä haluat oikeasti

      Mun ymmärtävän? Sitäkö ettet rakasta ja ole valmis mihinkään?
      Ikävä
      28
      1640
    10. Mihin se sysipska hävisi?

      Katso Frida Kahlo elämäkerta ja opi.
      Ikävä
      34
      1633
    Aihe