Tule keskustelemaan mukavassa seurassa suomi24/Vanhimpien Chat-huoneeseen! Meitä on siellä paljon innokkaita (toiset lähes 25vuoden kokemuksella) juttelemaan päivänpolttavista, jo poltetuista tai muutenkin Uutisankan valaissemista asioista! Olemme odottaneet Sinua jo kauan viihdyttämään meitä ja luomaa ihanaa väripilkkkua, , , , keskuuteemme! Aseta arvokas chat-pointtisi yleen tai kaappiin, tule jo!
Tule juttelemaan kanssamme, olemme mitä mainioin seura ja arvostettu yhteisö, kunnioitamme toisiamme ja arvostamme toistemme ajatuksia. Keskitymme kuuntelemaan toisiamme, yritämme aina ymmärtää lukemamme ja annamme toisillemme rivitilaa ja mahdollisuuksia ilmaista ajatuksia, erilaisia, provokatiivisia, mitävain. Sana on vapaa ja Kaikki o mahdollista!
Tule ihastelemaan ja ihastumaan, olemme hurmaavia ja sydämellisiä. Jaksamme kannustaa ja tukea, tsempata toisiamme.
Osa meistä kaipaa lemmen leikkejä, osa tyytyy säähän tai politiikkaan. Kaikille siis kaikkea tarjolla! Tule jo tänään, tervetuloa! Kaipaamme seuraamme juuri Sinua!
Laitan vielä tähän linkin, että varmasti osaat perille!
Mukavia keskusteluhetkiä!
http://chat.suomi24.fi/login.cgi?cid=962&gid=4
Hei Sinä Viriili, Rempseä Ikä-Ihminen!
Anonyymi-ap
1
270
Vastaukset
- Anonyymi
🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒
🍑 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17801721c
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yritän tänään laittaa taajuudet kohdilleen
Jotta törmätään kirjaimellisesti. Ei tätä kestä enää perttikään. Olet rakas ❤️662338Onko kaivattusi
kyltymätön nainen, pystyisitkö olemaan hänelle loputon mies, vai meneekö toisinpäin.421951Viulu vaiennut
Eikö pisnikset suju ? Vai miksi pahin yrittäjä vouhka on "kadonnu" maan alle. 🤣301668Vanhuksen varpaankynsien leikkaus 89 euroa...
Huh huh.......Parturikäynti olisi varmasti ollut 250 euroa? Kallis on suomi nykyään.1761633Anne Kukkohovi. Myy likaisia alushousujaan.
Kuka ihme ostaa jonkun naisen likaisia alushousuja, menee lujaa kyllä tälläkin housujen myyjällä.1001536Kauanko skuutteja on siedettävä? Ei tietoa liikennesäännöistä, ajellaan miten sattuu ja missä vain.
Kauanko on kestettävä sähköpotkulautojen terrorismismia? Niillä ajelevat eivät tiedä, tai jos tietävätkin, niin eivät vä1341263Nainen, sellaista tässä ajattelin
Minulla on olo, että täällä on edelleen joku, jolla on jotain käsiteltävää. Hän ei ole päässyt lähtemään vielä vaan jost1851263Kyllä tekee kipeää
Luopua kaikesta mitä on elämässä saavuttanut😞 ei vaan ole enää yhtäkään hiljaista vuorokautta🤬251166En mä tiedä mitä tapahtuu
siis tykkäisitköhän musta oikeasti. Ehkä oot pelannu liikaa rahapelejä, ehkä rakastat tyhjiä arpoja.9972- 77969