Persut kompastuu EU asiaan jos menee hallitukseen. Purran on pakko luvata Orpolle että pysytään EU:ssa.
Mitäs sen jälkeen Purran porukka tekee?
Persut pettää omansa
18
315
Vastaukset
- Anonyymi
Ilkka Luoman on pakko mennä terveyskeskukseen.
- Anonyymi
😍😋😍😋😍😋😍😋😍
😍 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17802180T
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
- Anonyymi
Persut ei oikeasti aja EU eroa. Persut ovat globalisteja siinä missä demarit, vihreät tai kokoomus.
Jos Persut halua näyttä mitä vahva he ovat,Voistko Persut Eroa Nato hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
- Anonyymi
Persujen hallitustaival tulee edellyttämään, että he pettävät ainakin puolet äänestäjistään. Sellaista on populismi ja kokoomuksen myötäily.
- Anonyymi
Vaikka kokoomus, perussuomalaiset, ruotsalaiset ja kristilliset saisivat aikaan yhteisen enemmistöhallituksen, niin kuitenkin vuonna 2027 eli neljän vuoden jälkeen valtionvelka olisi suurempi kuin nyt on.
- Anonyymi
Ahneella on likainen tulevaisuus, sen todistavat perussuomalaiset vaivoineen.
- Anonyymi
Mikäli sinulta on jäänyt vaalikeskustelut ohi niin persut ovat kyllä sanoneet, etteivät tule edistämään EU eroa tällä vaalikaudella. Perustelu asialle on se, ettei kansa halua sitä. Asia on sanottu ennen vaaleja, joten ei petetä ketään.
- Anonyymi
Juu ja "persut ei myy persettä", sanoi Soini, mutta päästessään ulkoministeriksi alkoi myydä sitä kepulle oikein urakalla.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Juu ja "persut ei myy persettä", sanoi Soini, mutta päästessään ulkoministeriksi alkoi myydä sitä kepulle oikein urakalla.
Olihan sillä mitä myydä, mutta ei tainnut ostajia löytyä.
- Anonyymi
Lopeta! Se sun jauhotar meni jo
- Anonyymi
Ei sen pitäisi olla Riihimäkeläiselle mitään uutta, koska Riihimäkeläinenkin pettää aina.
- Anonyymi
Persuille tulee raju mahalasku seuraavissa vaaleissa , jos menevät hallitukseen.
Joutuvat syömään lupauksensa 90 prosenttisesti.
Se oli siinä persujen kannattajat. - Anonyymi
Persut eivät ole mitään mersuja varsinkaan politiikan saralla.
Lyhyt pinna, kateus ja kauna pitävät hengissä tätä ryhmää. - Anonyymi
Persut ovat nyt kuin k..i sukassa,kun pelkäävät joutuvansa vastuuseen tyhjistä lupauksistaan.
- Anonyymi
Miksi ihmiset esittelevät itseään ja tekojaan netissä monta kertaa päivässä, ja vielä kuvia ja videoitakin sinne laittavat?
Jos poliittisina päämäärinä on ruohonleikkurilla ajelu ja tatuoinnit, niin ei voi muuta odottaakaan.- Anonyymi
jotkut tienaavat hyvin sillä esitelyllä, paljon katsojia ja mainoksia
eikä ne itseään esittele, kyllä on kuvissa filttereitä käytetty ja muutakin muunnosta
HHHHHHHHHHHHHHHHHH
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1074559Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1694344Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.941710- 4031621
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a311397Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3531090Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann51077- 67959
- 56934
- 86887