Veden kanssa ongelmia

Taas on veden kanssa ongelmia.Asiasta tiedottamista siirrettiin.Olisi ollut reilua tiedottaa aiemmin.Eikö vuoden takaisesta opittu mitään?
4220
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Väittäävät , ettei ole terveydelle haitallista ,voi käyttää normaalisti !

Äänestä
  • Mitä nyt vähän ripulia tulee ja ihottumaa , niin ei haittaa mitään .

    Äänestä

SAMAN SAA KUN TILAA WOLT

Äänestä

Jokohan se laatupoikkeama on saatu korjattua ? Ei ole uutta tietoa missään .

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Taas on veden kanssa ongelmia.Asiasta tiedottamista siirrettiin.Olisi ollut reilua tiedottaa aiemmin.Eikö vuoden takaisesta opittu mitään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu