miksi Konneveden tk puhelin perjantaina soitti vaan musiikia? Edes soittopyyntöä ei voi musiikin takia pyytää. EIKÄ TODELLA ENSIKERTA. EI sinne kukaan huvikseen soita !
tkn puhellin
11
1445
Vastaukset
- Anonyymi
Eipä ole ollut ongelmia kertaakaan,homma hoituu erinomaisesti.
- Anonyymi
Sanoo Penttinen ja luukkukin on juuttunut kiini
- Anonyymi
Samoin.
- Anonyymi
Musiikki rauhoittaa kehon ja mielen Konnevedellä kokeillaan myös parantaa.
- Anonyymi
Pitäisikö laittaa palautetta hyvinvointialueelle, eikä valittaa Suomi24:ssä?
- Anonyymi
Ei huutavan ääni korvessa kuulu !
- Anonyymi
Niin mutta jos on pelkästään valittamisen tarve aikansa kuluksi?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Niin mutta jos on pelkästään valittamisen tarve aikansa kuluksi?
Jos Sinun huvisi on valittamien,niin ole hyvä äläkä sotkeudu asiallisiin asioihin.
- Anonyymi
Kyllä näitä sivuja luetaan joka toimistossa ja kodissa, kuin keski-suomalaista.
- Anonyymi
Aloittajan kommentti suorastaan huutaa parkujansa osaamattomuutta. ;((
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja15214476Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant368307Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va486072SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1685670Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua3124447HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.654304Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot243960"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste1153730Vanhat miehet eivät muista
Niinistö muistaa vain Marinin hölmistyneen ilmeen, mutta ei miksi möllötti sen näköisenä. Vanhanen taas ei muuten vaan293627Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm323335