hyvät asunnonvälittäjät

Anonyymi-ap

Hermo menee kun ei saa teidän ilmoituksista asiallista tietoa onko asuntoon kuuluvaa autohalli/autotalli paikkaa edes tarjolla tai mahdollista saada semmoista.
Olen laittanut kerrostaloa,rivitaloa,omakotitaloa autohalli/autotalli haulla ja aina tulee 0hakua.Sitten kun ottaa tämän haun pois niin tulee kyllä jossain ilmoituksista että suoraan autohallista hissillä asuntoon.Kun ei viitsisi käydä läpi kaikkia ilmoituksia läpi.Sitten kun te myytte suht hinnakasta asuntoa niin en ymmärrä että jotkun viinirypäleet kulhossa pöydällä on kuvaamisen arvoisia nekin kuvat ois voinut ottaa esim.autotallin koosta tai onko siellä esim. lattiakaivoa!Hyvä esimerkki kun katsoin 750000e pyydettävästä omakotitalosta niin 30kuvasta oli kukista, sohvan päällä olevista kankaista,mustasta keittiön hanasta ja vadista joka oli omenoita täynnä.Asunnossa oli tekstin mukaan 3 auton talli mutta omenoita vaan kuvattiin!!
Arvatkaa meninkö kattomaan Omenoita,vi... jotain rajaa.No pannaan setelit odottamaan sitä oikeeta myyjää joka ymmärtää ostajan tarpeet ja osaa myydä sitä kohdetta eikä mielikuvia jostain hedelmistä ja kankaista!!

1

309

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Upea peppuisella naisella

        Upea peppuisella naisella on upea peppu.
        Ikävä
        85
        6294
      2. Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta

        Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t
        Tornio ja Haaparanta
        30
        3783
      3. törniöläiset kaaharit haaparannassa

        isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/
        Tornio ja Haaparanta
        28
        3140
      4. Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!

        https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu
        Maailman menoa
        369
        1696
      5. Mihin se sysipska hävisi?

        Katso Frida Kahlo elämäkerta ja opi.
        Ikävä
        33
        1388
      6. Upea peppuisella miehellä

        Upea peppuisella miehellä on upea peppu.
        Ikävä
        27
        1330
      7. Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän

        Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi
        Maailman menoa
        46
        949
      8. Anteeksi kulta

        En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv
        Ikävä
        11
        946
      9. Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."

        Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:
        Tv-sarjat
        11
        870
      10. Tykkään susta todella

        Paljon. Olet ihana ❤️
        Ikävä
        42
        849
      Aihe