Ufo lentää pikkukoneen ohi

Anonyymi-ap

Käännös videon saksankielisestä esittelystä:

"Uskomaton UFOn vangitseminen lentäjän videolle. Sitähän otsikot sanovat juuri nyt. Itse asiassa se oli yksityiskoneen kumppani - Bechcraft King Air - Valentina Rueda Vélez pystyi ottamaan tämän HD-tallenteen erittäin nopeasta UFOsta, joka juoksee lentäjän ohi kuin vaijeriin kiinnitettynä. UFO-harrastajat kutsuvat sitä jo kaikkien aikojen parhaaksi UFO-videoksi - Todiste siitä, että avaruusolennot vierailevat Maassa. Ja UFO-laukaus itse asiassa johtaa tähän johtopäätökseen: Alienit ovat täällä. Yhtä asiaa ei voi kiistää: sellaista ei ole koskaan ennen tapahtunut! Tätä ei ole koskaan ennen tapahtunut! Upea HD-video yksityislentokoneen lentäjien ohitse ryntäävästä UFOsta!"

https://www.youtube.com/watch?v=eZObrShFDqs

8

366

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      OLET KINNOSTAMaTON JA TYHMÄ!

      • Anonyymi

        Ihmisille ilkeily on mielen treenausta. Se vahvistaa mielesi negatiivisia taipumuksia ja heikentää onnellisen elämän mahdollisuuksia.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ihmisille ilkeily on mielen treenausta. Se vahvistaa mielesi negatiivisia taipumuksia ja heikentää onnellisen elämän mahdollisuuksia.

        Kuten muuan viisas mies taannoin totesi: "Ihminen voi huonosti silloin kun se joutuu tekeen kiusaa. Sillä on joku hätä. Ko on vähän juuria ihmisellä se voi pahoin se yläpää."

        https://www.youtube.com/watch?v=xiuOy0T8fqo&t=649s


    • Anonyymi

      Ohjaimissa A.Ankka itse!

    • Anonyymi

      Oliko tuossa ufossa eväkkeet niinkuin siivet? Mihin eksootinen ufo tarvitsee siipiä.

    • Anonyymi

      Tyypillistä ufon toimintaa. Lätty lentää litteä puoli vasten menosuuntaa.
      Olin aina luullut että ufoja lennättävät älykkäämmät olennot!
      Olikohan kuskilla implantti otsassa?

    • Anonyymi

      Tämä taitaa olla liian kovaa kamaa lampaiden aivoille:
      https://www.youtube.com/watch?v=c8mht2EQA0E
      Ei täällä Pohjolan perämailla tiedetä maailman tapahtumista paljoakaan enempää, kuin joskus 1800-luvulla. Osasta Lindalle kerrotuista matkoista on julkaistu salaiset raportit, joissa kerrotaan koko operaation alusta maassa ja osan miehistön paluusta takaisin maahan. Muutamathan jäivät asumaan Sirius A ja B järjestelmän planeetoille. Netistä löytyy hyvä kooste ihmiskunnan historiasta nimellä:
      We Came From the Stars, And Then From Mars.pdf
      Emme tosiaan ole yksin ja kaikki, mitä meille on kerrottu, on pelkkää propagandaa, jotta emme ymmärrä, kuinka voimakkaita ihmiset ovat, kun he saavat selville, mihin kaikkeen he pystyvät.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mistä puhuitte viimeksi kun näitte

      Kerro yksi aiheista
      Ikävä
      101
      7443
    2. 81
      5037
    3. Se on hyvästi

      Toivottavasti ei tavata.
      Ikävä
      79
      4859
    4. Olenko saanut sinut koukkuun?

      Hyvä. Rakastan sua.
      Ikävä
      132
      4268
    5. Alavuden sairaala

      Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan
      Ähtäri
      10
      3058
    6. Miksi sä valitsit

      Juuri minut sieltä?
      Ikävä
      52
      2689
    7. Sisäsiittosuus

      Tämän kevään ylioppilaista 90% oli sama sukunimi?
      Suomussalmi
      40
      2596
    8. Kerro nyt rehellisesti fiilikset?

      Rehellinem fiilis
      Suhteet
      53
      2247
    9. Törkeää toimintaa

      Todella törkeitä kaheleita niitä on Ylivieskassakin. https://www.ess.fi/uutissuomalainen/8570818
      Ylivieska
      10
      2221
    10. Suudeltiin unessa viime yönä

      Oltiin jossain rannalla jonkun avolava auton lavalla, jossa oli patja ja peitto. Uni päättyi, kun kömmit viereeni tähtit
      Ikävä
      21
      1850
    Aihe