Tarvitsen rahaa jotta voin kesällä käydä särkänniemellä..olen siis 8 vuotias tyttö voin hoitaa sinun lapsiasi 5€ ilta tai la ja su
Tampere
Oon 8 Vuotias tyttö.. lapsenvahdiksi
4
923
Vastaukset
- Anonyymi
Hyvä saat paikan. Minulla on kaksi alaikäistä poikaa toinen 15 vuotta ja toinen 17 vuotta.
Tehtäväsi on pitää heille kuria, laittaa ruokaa ja varmistaa että pesevät kaikki paikat kun käyvät suihkussa.. saat käyttää koviakin kasvatusmenetelmiä tarve on koko kesälle- Anonyymi
15 vee ja 17 vee eivät ole enää lapsia.Lakipykälien mukaan ehkä, mutta tuollaiset ovat jo pojankoltiaisia. Miksi laitat törkeyksiä että "pesevät kaikki paikat".
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
15 vee ja 17 vee eivät ole enää lapsia.Lakipykälien mukaan ehkä, mutta tuollaiset ovat jo pojankoltiaisia. Miksi laitat törkeyksiä että "pesevät kaikki paikat".
Pesevät korvat ja suut saippualla. Kyllä ne lapsia on. Alaikäisiä palkkasin tämän vahdin. Vahti joutuu sitomaan heidän kengätkin
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja18822452Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant849669Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.477637Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va886418SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1906146Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot495132HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1204797Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1074499Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,392724Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1052257