Hei olen 13 vuotias poika, joka haluaisi käyttää vaippoja. Olen abaut 8 vuotiaasta nähden nähnyt unia vaipoista ja halunnut käyttää niitä tilaisuutta toistaiseksi ei kunnolla ole tullut niiden hankkimiseen. Minulta löytyy siskokin, joka missään nimessä ei saa tietää KOSKAAN asiasta. Tästä asiasta ei siis tiedä kukaan, koska en vain voi kertoa asiasta. Mitkä olisivat hyvät vaippahankinnat alkuun noin 20€ budjetilla jos tilaisuus tulee ostaa.
Minun painoni on 56kg ja pituuteni 163cm. Mitä tekisin tässä tilanteessa. Ja en halua kommentteja esimerkiksi pervo hae hoitoa tai jotain noista.
Kysyntää vaipoista
16
993
Vastaukset
- Anonyymi
Tulisiko joskus vastauksia näihin?
- Anonyymi
Kokeile Drynites. Isommista kaupoista löytyy vaippa hyllystä
- Anonyymi
Okei kiitos vinkistä.;)
- Anonyymi
Mulla on niin sama asia
- Anonyymi
Haluutko jutella mun kaa ku ois ehkä hyvä ymmärtää toisiamme
- Anonyymi
Kakskymppiä riittää hyvin pakettiin housuvaippoja lähikaupasta.
- Anonyymi
Varaa aika psykiatrille ja pyydä silta Peratsin kuuri. Lisäksi, muista että käytetyt vaipat ovat terveysriski
- Anonyymi
huggies drynites kans mun suositus. toi 20 piisaa hyvin niihin.
- Anonyymi
itselläni on 4vuotias kotona niin osaan laittaa vaippoja olen kyllä 46v mies eikai haittaa
- Anonyymi
Juu ei haittaa
- Anonyymi
Nyt kun mä huomenna menen ne vaipat hommaamaan niin pitäisikö minun ostaa jotain muuta kivaa siihen matkaan;)
- Anonyymi
ei sun tarvii, reippaasti ostat vaa vaipat
- Anonyymi
Onkohan täällä enään ketään
- Anonyymi
On.
- Anonyymi
Tottakai. Ostitko Drynitesejä ja ootko tykännyt niistä?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tottakai. Ostitko Drynitesejä ja ootko tykännyt niistä?
Ois pitäny jo mut ei oo ollu tilaisuutta huomenna ois
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää362141Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten591955Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1211900HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363771612Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1031611Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241444Millainen on naisellinen nainen
Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n1821072Raamatullinen kaste
Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu53947- 71871
- 27869