Hei olen 13 vuotias poika, joka haluaisi käyttää vaippoja. Olen abaut 8 vuotiaasta nähden nähnyt unia vaipoista ja halunnut käyttää niitä tilaisuutta toistaiseksi ei kunnolla ole tullut niiden hankkimiseen. Minulta löytyy siskokin, joka missään nimessä ei saa tietää KOSKAAN asiasta. Tästä asiasta ei siis tiedä kukaan, koska en vain voi kertoa asiasta. Mitkä olisivat hyvät vaippahankinnat alkuun noin 20€ budjetilla jos tilaisuus tulee ostaa.
Minun painoni on 56kg ja pituuteni 163cm. Mitä tekisin tässä tilanteessa. Ja en halua kommentteja esimerkiksi pervo hae hoitoa tai jotain noista.
Kysyntää vaipoista
16
1049
Vastaukset 16
- Anonyymi
Tulisiko joskus vastauksia näihin?
- Anonyymi
Kokeile Drynites. Isommista kaupoista löytyy vaippa hyllystä
- Anonyymi
Okei kiitos vinkistä.;)
- Anonyymi
Mulla on niin sama asia
- Anonyymi
Haluutko jutella mun kaa ku ois ehkä hyvä ymmärtää toisiamme
- Anonyymi
Kakskymppiä riittää hyvin pakettiin housuvaippoja lähikaupasta.
- Anonyymi
Varaa aika psykiatrille ja pyydä silta Peratsin kuuri. Lisäksi, muista että käytetyt vaipat ovat terveysriski
- Anonyymi
huggies drynites kans mun suositus. toi 20 piisaa hyvin niihin.
- Anonyymi
itselläni on 4vuotias kotona niin osaan laittaa vaippoja olen kyllä 46v mies eikai haittaa
- Anonyymi
Juu ei haittaa
- Anonyymi
Nyt kun mä huomenna menen ne vaipat hommaamaan niin pitäisikö minun ostaa jotain muuta kivaa siihen matkaan;)
- Anonyymi
ei sun tarvii, reippaasti ostat vaa vaipat
- Anonyymi
Onkohan täällä enään ketään
- Anonyymi
On.
- Anonyymi
Tottakai. Ostitko Drynitesejä ja ootko tykännyt niistä?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tottakai. Ostitko Drynitesejä ja ootko tykännyt niistä?
Ois pitäny jo mut ei oo ollu tilaisuutta huomenna ois
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Puukotus Kajaanissa
Kuka puukotti ja ketä? https://yle.fi/a/74-20247765 Vähemmän yllättäen päihteet mainittu551217- 16845
- 68742
- 63735
- 47704
Nainen, tässä olen kahden vaiheilla
Toinen pitäisi valita ja kummassakin on hyvät ja huonot puolensa. Toinen olisi sellainen pysyvä mutta työläs. Toinen taa69698Hyvä on sitten, jos et sitä s*ksiä halua kanssani.
Rakastetaan vaan toisiamme, voin käydä muualla tyydyttämässä fyysisenpuolen tarpeet. Puhumalla tämäkin olisi selvinnyt.131625Suloinen ja herkkä
Toiset huomioiva, räväkkä, yllättävä. Ei sellaisesta voi olla pitämättä.31585Humalassa autolla ajo.
Tuhti humala hyydytti kuljettajan Suomussalmella -sammui rattiin ,uutisoi Ylä-Kainuu.9560Minä muistan
Minä muistan sinut nauravana. Sellaisena, joka sai tavallisenkin hetken tuntumaan vähän kevyemmältä, kuin huoneeseen ol45518Tiesitkö? Jorma Uotisen EX-rakas on Helena Lindgren - Nämä ovat välit nyt: "Me ollaan..."
Jorma Uotinen ja Helena Lindgren olivat avoliitossa v. 1982-1999. Pariskunta oli aikansa näyttävä julkkispari, missä i8510- 4492
Jäljitelmä Birginit
Ei jumaleisson, Jeffin vaimo kertoo et nää Hermesit olikin jäljitelmiä ja timangit labrarääsää. Anna mun kaikki kestää �112488Hyvää yötä hurmuri
Iltaa haaveeni! Kauniita unia😘 Jospa me vielä nähtäis ja juteltais, suukoteltais ja halittais, siliteltäis ja hyväiltä24473Pitäisikö seksille asettaa huvivero?
(ja jos hankkisi todistuksen sen harrastamisesta velvollisuudesta tai lisääntymistarkoituksessa, saisi siitä vapautuksen113444- 36435
- 16431
Olet pelottava ilme vakavana
Sitä alkaa ajatella äkkiä kaikenlaista. Synkkiäkin juttuja. Kai tässä oma mielikuvitus kun laukkaa. 🤔😳26427- 34414
- 35409