Onko kokemuksia tästä putiinista? Onko millainen paikka? Yksi kaveri oli käynyt, mutta ei kovin hyvää arvosanaa antanut.
Iltalypsy baari
10
1963
Vastaukset
- Anonyymi
Kilpailijat kiirehtivät heti laatimaan vastamainontaa.
Mikä on Keuruun juoppojen eniten suosima paikka?
Kirjaston rantaa ei lasketa.- Anonyymi
😍😋😍😋😍😋😍😋😍
😋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17818934w
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Joo en ole itsekään vielä kyseisessä paikassa käynyt. Mutta eikös nimi ole iltalenkki eikä iltalypsy. Eihän nyt siellä varmaankaan juoppoja ole, kun eikös paikkaa mainosteta ruokapaikkana.
- Anonyymi
Mikä se tuon niminen paikka on ja missä?
- Anonyymi
Mikä olisi se peruste, jonka avulla tuolla paikalla kuihtuvassa kylässä voisi harjoittaa menestyvää ravintolaa?
- Anonyymi
Iltalypsyyn ovat siirtyneet? Bunkkerin,korsububin,vakio väki?
- Anonyymi
Nakkari/grilli puuttui kylältä. Siinä se idea. Nyt pääsee baari-illan jälkeen makkaraperunoille. Hienoa!
- Anonyymi
Niin pääsee jos baari ilta loppuu ennen klo 23….
- Anonyymi
Hyvää grillisapuskaa oli. Ei mitään gourmeeta, mutta sitä ei nakkikioskilta odotakaan.
- Anonyymi
Jep 2 krt käyty? Ensimmäisen ja viimeisen kerran???!
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht2053833Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii622426Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3912296- 472213
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua321521Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.
Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul5151295Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em931271- 561247
- 701157
Jumala puhui minulle
Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles1251126