On se kumma että Lyylin grillin omistaja ei valvo itse grilliltä myytävien tuotteiden laatua. Laittais menestyneelle grillille päiväksi oppimaan omat työntekijät. Sääli että teki hienon grillin ja laatuun ei panosteta pätkääkään. Monelta jo kuullut miten Lyylin taso on laskenut kuin lehmän häntä. Toivottavasti omistaja tekee ryhtiliikkeen ennen kuin konkurssi uhkaa.
Lyylin grilli
9
2282
Vastaukset
- Anonyymi
No onpa harmi jos nuin on käynny hyvälle rillille.
- Anonyymi
🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑
🍑 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17819335D
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Uskomattoman epätasalaatuista ruokaa! Luulis että opetetaan kaikille samallaila ruokien teko. Ollaan annettu niin monta kertaa anteeks, että enään ei kyllä mennä.
- Anonyymi
Onneks on Paussin paikka❤️
- Anonyymi
On juurikin vaihtelevaa tuuripeliä millaiset eväät saa. Onneksi voi suunnata paussiin tai turtleen niin ei tarvitse pettyä.
- Anonyymi
Nyt galluppia: mistä irtoaa kannuksen parhaat kebabranet?
- Anonyymi
Turtlesta
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Turtlesta
Ei todellakaan
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei todellakaan
voisit sitte samalla antaa sen oman mielipiteesi asiaan
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2443268
Kenellä oli ryppyinen paita, josta Halla-aho mielensä pahoitti?
Ei ollut Keskisarja, jonka paita vain repsotti housujen päällä puolittain. Muistatteko tapausta?362962Miksi Halla-aho on niin hyvin menestynyt - mutta punavihreä ei?
Hyvin näkee kuinka punavihreää ottaa pahasti päähän kun Virta on taas töppäillyt pahasti. Ja kun punavihreä ei pärjää, n342188Ruoan arvonlisävero menee käytännössä tukijussille
Ilman juomia elintarvikkeiden myynti vuonna 2025 oli reilut 15 miljardia euroa. Tuolla tasolla arvonlisävero pyörii pari352095Vihreät REPEÄMÄSSÄ oijoijoi....Virran sekoilut on liikaa
Jo ennestään vihreiden kannatus on suossa vaikka puolue istuu oppositiossa, nyt tuli Virran temppu kun häipyi tuosta vaa741970Sofia Virta SUURI POLIITIKKO
Osallistumalla Erikoisjoukkoihin nostaa Vihreät kauaksi ohi perussuomalaisista, joka on muutenkin hajoamassa omaan mahdo841756Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh381634Mitä ikävöit eniten ikäväsi kohteesta?
Rahaa, turvallisuutta, kauniita katseita,seksiä, läheisyyttä vai jotain muuta?1221517Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr561424Mika Poutala salasi osallistumisensa Erikoisjoukkoihin
Poutala ryhtyi ministeriksi 13.6.2025 ja 5.8.2025 ilmoitettiin hänen olevan seuraavalla Erikoisjoukot-kaudella. http451269