Hello. 2005 Clio kyseessä. Onko siinä valojen pesulaitteelle ja ikkunaruiskuille sama moottori?
Vai eri?
Valot kastuu, mutta ikkunat ei. Jäässä ei putket ole, mutta voiko ikkunoille tuleva letku olla vaikka tukossa?
Neuvosta kiitollinen olisin. Ennen kuin lähden asiaa selvittämään, kysyn kaiken tietäviltä ystävällisiltä Rellu-miehiltä tai naisilta helppiä.
Clion pissapoika /pesimet
Anonyymi-ap
4
580
Vastaukset 4
- Anonyymi
Katso ne letkut että paikallaan
- Anonyymi
😋😍😋😍😋😍😋😍😋
❤️ Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17819903L
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
- Anonyymi
Lampunpesimet otettiin pois käytöstä ja niille menevä vesi ohjattiin ikkunaan.
Lampunpesimet kun ovat turhia tuossa autossa. Eivät pese mitään ja turhaan vievät pesunestettä, eikä katsastuskaan niitä vaadi.
Hyvää tulevaa kesää, relluilijat ja miksei muutkin. - Anonyymi
Talvella suolakelissä puhdistavat simmut!🔜
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va802167Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä
Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai3681303Missäs se Miss Suomussalmi luuraa?
Jokin aika sitten eräs myyjätär tituleerasi itsensä Miss Suomussalmeksi. Asiakas oli kuulemma Tokmannin kassalla todennu321256- 1411068
Päälle hautaus?
Hautauksissa puhutaan päällehautauksista jos vaikka mies on kuollut ensin ja vaimo 20 vuotta myöhemmin! Todellisuudessa1571030- 103876
- 73833
- 45757
- 62751
Voisit nainen joskus vastata minulle
Ja antaa jotain itsestäsi. Pientä tunnistetta ja juttua itsestäsi ja meistä. Kannustan.63702