Aika sairasta miten yritti todistella olevansa olosuhteiden uhri, lähes viaton. Tuli ihan Jammu Siltavuori mieleen. Kuvittelee pääsevänsä pian vapaaksi ja sitten lähtisi ulkomaille murhailemaan kun täällä kaikki tunnistaa.
Sarjakuristaja TV:ssä
6
412
Vastaukset
- Anonyymi
Tässä toinen esimerkki, että sarjakuristaja harvoin parantaa tapojaan. Palkittiin kirjailijana, mutta samaan aikaan murhasi lähemmäs 10x uudelleen ellei enemmänkin.
https://www.is.fi/viihde/art-2000009483617.html - Anonyymi
Mamut on kanssa viattomia nuoria poikiajolla on vain pahaolo sun täytyy ymmärtää penttilää
- Anonyymi
Saa myös kirjeitä naisilta. Tuon ohjelman jälkeen ehkä tulee vielä enemmän kirjeitä?
- Anonyymi
Elikkäs on siis kuristanut hengiltä vähintään viisi ja enintään kymmenen jotakuinkin saman ikäistä, joko naispuolisia kaikki tai miespuolisia, löydökset viittaa sexsuualisen tyydytyksen saamiseen, taikka kuristetut edustavat jotain tahoa (viharikos), haettu vallan riistämistä taikka jotain muuta vastaavaa ja kuristamiset ovat kaikki tapahtuneet 1 - 12 kk sisällä.
Niinkö??
Siis kun haetaan sarjamurhaamisperusteet.
Joukkomurhaamis perusteethan on ihan erit, mutta oñ se hienoa, että entisenlaiset juoruämmät ja -ukot ovat nykyaikaistuneet ja omanneet nopeamman juorujensa levittämistavan ja muuttuneet somejuoruhenkilöiksi ja tätä myöten anonyymeiksi, mutta silti jäävät kiinni paskapuheistaañ ja valheellisuudestaan, ovathan he mediauskovaisia.- Anonyymi
Olisi kuristanut paljon enemmän ellei laitettu välillä vankilaan. Siksi se haluaa ulkomaille että voisi jatkaa murhiaan tunnistamattomana.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille
Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.3432779SDP pelastaa uppoavan Suomen
2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis582235Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti
Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj781929Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee
Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis641569- 1401512
- 601054
Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma
Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki1021019Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!
Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li7908Raiskaukset loppumaan?
Onko kenelläkään tiedossaan tuloksellisia keinoja saada väkisinmakaaminen loppumaan tai edes vähenemään? Lainsäädännön204830- 37738