yksinkertaisesti poistamalla roskikseen hiiren kakkosella ne tiedostot x86-kansiosta. Ei asennu uudelleen. Tähän tosin näkyy olevan vaikeampia tekniikoita, jotka ovat turhia.
CCleaner ei poistanut EDGEä.
CCleaner ei poistanut EDGEä.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Presearch on hyvä hakukone.
Kerroppa miksi se pitäisi poistaa?
Se ei ole mikään selain, vaan tietoturvaton ohjelmisto.
Oho! taas edge päivitti itsensä. Joka päivä uusi päivitys tästä hirviöstä, muistia menee gigatavu, eikä mikään toimi asetuksissa.
Asensin W11:n vanhaan koneeseeni, vaikka ilmoituksia tuli , että "tämä tietokone ei täytä vaatimuksia"
No, RUFUS, asennusohjelman tekijä, kysyy asetuksissa, poistetaanko TMP-vaatimus ja muistin 4gt vaatimus.
Hyvin pelittää i3 Core 2120:llä, ja EDGE lähti taas roskikseen suoralla poistolla, kunhan sulki ne tiedostot , joissa se oli aktiivisena.
Ei tarvita cmd.exe - komentoikkunoiden skriptejä!
Helppoahan se sinunlla on kun mailman parasta järjestelmää yllä pidät, minulla kun ei meinaa mikään toimia tämän Ubupunen kanssa.
Edge tulee uudestaan kun päivität kymppiä!
Ei tule, kun olet tehnyt rekisteriin erään muutoksen. Mikäli tämän jättää tekemättä, niin asentuu takaisin.
-Ei ole tulut itselle takaisin ENKÄ ole mitään muutoksia rekisterieditorissa tehnyt,,,,
Mitä sitä paskaa säätämään, poistaa koko winku.