Kyyjärven realisointi ei kannata käydä, kalliit hinnat ja vanhaa ja
huonolaatuista tavaraa. Kunnantalolla olisi olut parempaakin käyttöä.
realisointi kyyjärvi
35
3340
Vastaukset
- Anonyymi
olisikohan noin? mitä mieltä olette?
- Anonyymi
Ai, no pitääkin käydä tutustumassa!
- Anonyymi
Kunnantalon tilalle automarket tästä päivästä eikä mitään
vanhan tavaran kierrätystä, sitä on nähty tarpeeksi!!- Anonyymi
Näin on! Sunny Car Center Kyyijärvelle. Nigeriasta on jo rahat luvattu. Miksi päättäjät nukkuu onnensa ohi
- Anonyymi
Ainakin tää "jöötimies" saa paperia siitä halvemmalla,ettei sotke ihteesä ?! ja muutkin,minäkin ostin.
- Anonyymi
En tiiä, mut hyvin pyyhki ja kesti, kokeilkaa niin tiiätte miten on !
- Anonyymi
Realisointiliike on ollut tervetullut Kyyjärvelle, ei aihetta moittimiseen, hyvin menee..!
- Anonyymi
kestääkö vai?....?
- Anonyymi
Eikö ole muuta tekemistä kuin haukkua toisia.
- Anonyymi
Eikös se ole kuntalaisten tyyli, syödä ja haukkua jos joku muualta tullut pärjää kunnassamme.
Kannustakaa , kannustakaa ei aina virheiden etsimistä. Niitä virheitä on jokaisessa.
- Anonyymi
Kirjoittaja ei tiedä mistään mitään
- Anonyymi
Olen käynyt kyseisessä liikkeessä paljon uutta ja käytettyä tavaraa.
Siisti paikka, tavarat ei ole epäjärjestyksessä ja palvelu moitteetonta.
Suosittelen että kannattaa käydä katsomassa. - Anonyymi
Olen käynyt kyseisessä liikkeessä paljon uutta ja käytettyä tavaraa.
Siisti paikka tavarat hyvin esillä ja palvelu moitteetonta.
Suosittelen käymään katsomassa.- Anonyymi
Ei käy, vanhoissa tavaroissa on huonoa energiaa...
- Anonyymi
Monta hyvää tuotetta ostetaan jatkuvasti moneen tarpeeseen ja jotkut käy käytettynäkin hyvin, nää "moittijat" ovat taas aivan oma lukunsa. Hyvä!
- Anonyymi
Ei hyvä, vanhoissa tavaroissa edellisen käyttäjän huono
energia siirtyy uudelle käyttäjälle, varsinkin astioissa ja vanhoissa
koriste-esineissä.. nykyisin ei vaan haluta näistä asioista tietää, eikä ottaa selvää...- Anonyymi
Heh heh😄
- Anonyymi
Kaikenlaisia ihmisiä on , jotkut haluaa jotain menneestä , hyvä et on saatavilla. Toiset eivät halua muistella niitä aikoja, no eipä tietenkää, kun eivät ole eläneetkään silloin vielä ! Pitävät 90 luvun " antennikännyköitä" vanhaan hyvään aikaan , no se on jokaisen oma ajatus, mikä on "mennyttä " aikaa ns ennenvanhaan . Monenlaista yksilöä mahtuu tänne. Elämä on!
- Anonyymi
Larsleevit...!
- Anonyymi
munkkia, munkkia...
- Anonyymi
Realisointi hyvä asia , monenlaista saatavilla läheltä vc paprut ruuvit patterit ym hyvä. Ja K.järvellä monta muuta mukavaa , esim lentopallo Suomen 1 sarjassa, pieni kunta ,sali täynnä aina. tulee nousemaan korkeelle tänvuonna, n. 400 katsojaa lähes aina, pyrkikää suuremmat kunnat siihen ,jos rahkeita riittää. Ja monta muuta juttua tääl hyvin. saa kadehtia ja mollata,joka sen tyyppinen on !
- Anonyymi
Kunnantalon rappusilla on jäätävän kokoinen jööti.
- Anonyymi
nainen ajattelappas vähän mitä kirjoitat
- Anonyymi
Käypä pesemäs jätteesi poi, ettei jäädy ,joku liukastuu!
- Anonyymi
Olette hassuja, lopettakaa kirjoittelu aiheesta!
- Anonyymi
Just, sitähän täs on yritetty, mut tällä "jöötionnettomalla " ei ole vc. tä, hän joutuu kyykkimään mihin vain kerkii. Onneton tapaus on. Tai sitten kyseessä on tietynlainen " tapaus"?? Eivät voi muuten tuoda itseään esille missään, eivät uskalla. Vähän asukkaita, mut monenlaista mahtuu tähänkin vähään.
- Anonyymi
Voi ressukkaa, toivottavasti hänkin saa oman WC.n !!
- Anonyymi
näin on, osanottoni, kaikilla ei ole yhtähyvin.
- Anonyymi
kuka tämän aloitti onko jollakin jotain tietoa asiasta?
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Immu otti pataan
Olen pettynyt, hänen piti viedä Stagalaa kuin litran mittaa - mutta kuinka kävikään? Voi hemmetti sentään.... Ääääääh!2313245Moikka rakas
Oon miettinyt meidän välistä yhteyttä viime aikoina. En ihan osaa pukea sanoiksi, mitä kaikkea tunnen, mutta halusin vaa162379Malmin tapaus on järkyttävä
Kolme ulkomaalaistaustaista miestä raiskasi nuoren tytön tavalla, jota ei meinaa uskoa todeksi. Mikä voisi olla oikeampi4461505Tykkäätkö halaamisesta?
Minä en. Tänään tuttava, jolle olen maininnut että en pidä halaamisesta, yritti halata minua ja olen vieläkin ihan raivo1221396Näetkö feminismin uhkana
Vai mahdollisuutena kun deittailet naisia? Mitä miehet mieltä feminismistä?2161351Hinduilu on suurta eksytystä
tekosyvällinen tarina uppoaa moneen. Harhautusta todellisen Jumalan yhteydestä. Kuka haluaisi nähdä sielunvaelluksessa5441298- 1111267
- 1121212
- 46974
- 66954