Yks jätkä aina rupee suutelemaan mun kaulaa kun se on meillä, ollaan vain kavereita.
sitte aina mä käännyn pois, kun pelottaa se suutelu SUULLE! en osaa sitä kait tehä oikein??! miten sen oppii??
sitte aina mä käännyn pois, kun pelottaa se suutelu SUULLE! en osaa sitä kait tehä oikein??! miten sen oppii??
Vastaukset 5
Vanhimmat
Kokeile. Kai sen sitten vaan osaa ihan luonnostaan. Myötäilet vaan toisen liikkeitä. Hyvin se varmasti menee, ja jos ei niin mitä väliä?
muaki ennen pelotti ihan kamalasti suulle suuteleminen mutta sit kerran mä vaan päätin unohtaa koko pelon ja annoin mennä vaan... ihan turha sitä on pelätä,ihan hyvin se menee ku luottaa vaan itteensä :)
noniin....eli jos sä et haluu suudella tätä kyseistä jätkää, niin ÄLÄ. sano vaan ei.. ei oo mikään pakko.. ja kyllä sen suutelun nyt osaa joka ikinen meistä ihan luonnostaan. ei sitä tarvitse opetella edes. :)
eiköhän tuo suutelu oo meillä ihmisillä vähän niin kun luontainen kyky:> sen osaa vaikka ei ois ikinä ennen suudellu:b
miks teiän pitäs pussailla ja limoskella jos ootte vaan kavereita? mä ainakin pussailen vaan helluja, yhen illan juttuja en enkä kavereita. eihän monet huoratkaan suostu suuteleen suulle ku se on liian intiimiä.