Hei,
Kirjoitan ens vuonna hissan, nii onko L- tai E:n kirjottajilla mitään hyödyllisiä vinkkejä opiskeluun tai mihinkään muuhun sen aineen asioihin?
Osallistutteko mihinkään netissä pidettäviin kursseihin vai menittekö vaan kirjan tiedoilla? mm. Mistä opitte hyödyllisiä käsitteitä?
Katsoitteko paljon sarjoja/elokuvia/videoita historiaan liittyen, jos kyllä, niin mitä? Saiko niistä paljon tietoa, ja onko se luotettavaa?
Ja viimeiseksi, tuntuiko siltä, että loppuu aika kun olitte kirjoituksissa vai tuntuko helpolta kirjoittaa paljon 6 tunnissa?
Kiitos <3
Historian Yo-koe
Anonyymi-ap
2
1135
Vastaukset 2
- Anonyymi
opettele 10 sormijärjestelmä. Nopeus on aina valttia.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 921622
- 841095
Miksi kumppaniehdokkaan oma elämä on teille ongelma?
Täällä monesti kuulee vaatimuksia siitä, että kumppaniehdokkaalla ei saisi olla lemmikkejä, lapsia, kavereita, eksiä, su4091082- 681005
Oikea nainen
On äärimmäisen naisellinen, pienikokoinen, kapeaharteinen, pienet kapeat kasvot, paksut huulet, kauniit hiukset, upeat t183969- 93867
- 64643
Olen pahoillani mies ihan kaikesta
Et sinä ole edes tehnyt mitään väärää. Eihän kenestäkään ole pakko tykätä. Pyydän anteeksi kaikkea häiriköintiä, joka on60632Minä olen käyttänyt mustan magian riittejä ja taikoja aiheuttaakseni epäonnea ja pahaa joillekin
Ne jutut on toimineet. Olen harjoittanut tätä parisenkymmentä vuotta171624- 37618