Dellorto vhsb 34 lb koho

Onko Dellorto vhsb 34 LD bensan pintaa syytä madaltaa laittaessa sx:ään tai rx:ään? Tulviiko se muuten. Kyseessä on siis kaasari joka on suunniteltu rs mallin apikoille.
11466
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

eihän se kaasari tulvi kun silloin jos neulaventtiili vuotaa tai polttoaineen paine nousee liian isoksi jostakin ihmellisestä syystä,esim. nostat tankin muutaman metrin korkeuteen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Onko Dellorto vhsb 34 LD bensan pintaa syytä madaltaa laittaessa sx:ään tai rx:ään? Tulviiko se muuten. Kyseessä on siis kaasari joka on suunniteltu rs mallin apikoille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu