Olemme matkailleet useissa taimaan kohteissa,palvelu on ollut ystävällistä ja luonto on ollut kaunis.Pattayassa emme ole vielä käyneet,onko kokemuksia kohteesta,siisteydestä ja nähtävyyksistä?Olemme lähdössä helmikuun alussa.
Pattaya
4
2057
Vastaukset
- JARIS
TERVE!
TÄSMÄ TIETOA LÖYTYY THAIRY:N NETTISIVUILTA
HYVÄÄ LOMAA- Kexie
No ihan ok paikkahan se oli. kävin siellä piipahtaa muutaman pv:n thaimaan reissulla. mitäs siellä näkyi? ääritapauksina sellasta vanhoja ukkoja nuorten thai tyttöjen kanssa tai sitten nuorempia miehiä ujona tyttö (maksettu nainen) kainalossa joiden seksuaalikokemukset oli ilmeisesti hankittu oman käden kautta pääasiassa.
prostiotuutiotuja oli siis paljon ilmeisesti laidasta laitaan, lady boyt jne. mutta ok ja kiva paikka se sinänsä oli eikun sinne vaan ja hyvää matkaa. länsimaalaisia naisia näin todella vähän niiden 4 pv:n aikana kun olin siellä.
hintataso oli hiukan kalliimpi kuin esim, bangkokissa. bangkokista pääsi mukavasti bussilla maksoi jotain 90 baht, pari euroa. - ihan ok
Kexie kirjoitti:
No ihan ok paikkahan se oli. kävin siellä piipahtaa muutaman pv:n thaimaan reissulla. mitäs siellä näkyi? ääritapauksina sellasta vanhoja ukkoja nuorten thai tyttöjen kanssa tai sitten nuorempia miehiä ujona tyttö (maksettu nainen) kainalossa joiden seksuaalikokemukset oli ilmeisesti hankittu oman käden kautta pääasiassa.
prostiotuutiotuja oli siis paljon ilmeisesti laidasta laitaan, lady boyt jne. mutta ok ja kiva paikka se sinänsä oli eikun sinne vaan ja hyvää matkaa. länsimaalaisia naisia näin todella vähän niiden 4 pv:n aikana kun olin siellä.
hintataso oli hiukan kalliimpi kuin esim, bangkokissa. bangkokista pääsi mukavasti bussilla maksoi jotain 90 baht, pari euroa.Oltiin hotelli Jomptien Paradisessa, hotelli oli hyvä. Tyttökaupunkihan se on tunnetusti, joten tokihan siellä näkyi kaikenlaista. Käytiin sokeainhieronta paikassa, täydellistä palvelua-suosittelen. Pienten lasten kanssa en ehkä pattayalle lähtisi, tiet aika huonokuntoisia ja vilkas liikenne, liikennesäännöt...mitä ne on kysyy paikalliset. Ihan ok paikkana, mutta toiste menen johonkin muualle thaimaassa kuin sinne. Minusta siellä oli aika likaista, rannat roskissa ym. ja vesikin oli aikas likaista. Hinnat oli mielestäni tosi halvat, hinta/laatu suhde tosi paikallaan, t-paitoja ym. vaatteita joita ostin sieltä ovat vieläkin ihan hyvässä kunnossa. Mukavaa reissua.
- heti Bangkokin
ihan ok kirjoitti:
Oltiin hotelli Jomptien Paradisessa, hotelli oli hyvä. Tyttökaupunkihan se on tunnetusti, joten tokihan siellä näkyi kaikenlaista. Käytiin sokeainhieronta paikassa, täydellistä palvelua-suosittelen. Pienten lasten kanssa en ehkä pattayalle lähtisi, tiet aika huonokuntoisia ja vilkas liikenne, liikennesäännöt...mitä ne on kysyy paikalliset. Ihan ok paikkana, mutta toiste menen johonkin muualle thaimaassa kuin sinne. Minusta siellä oli aika likaista, rannat roskissa ym. ja vesikin oli aikas likaista. Hinnat oli mielestäni tosi halvat, hinta/laatu suhde tosi paikallaan, t-paitoja ym. vaatteita joita ostin sieltä ovat vieläkin ihan hyvässä kunnossa. Mukavaa reissua.
jälkeen Thaimaan paras paikka.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun634591KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1643522Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?642893- 1492841
Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492684- 241923
- 241801
- 301656
- 1741630
- 421342