joo tulipahan terveys pilattua vitaebrolla.maksa meni munuaiset renklaa,veren paineet huitelee pilvissä ja sydän oireilee kun aloin käyttään vitaebroa.vitaebrolle nimi olisi tämä parempi terveys tuhoja vita humpuunki.ja toiseksi lopettaisivat kokonaan mainostamasta mullekin tulee sähkö postiin tämä mainos niin sähkö postissa on sata yks .
T:raaja rikko
vitaebro/vitamiini
Anonyymi-ap
8
485
Vastaukset
- Anonyymi
sama täällä minulla myös nivelet kuivas ,munuais arvot noisi pilviin,sydänoireita tuli ja jouduin hommaan rulla tuolin tuon saatanan vitaebron takia.
T:liikunta kyvytön - Anonyymi
eee
- Anonyymi
ddd
- Anonyymi
wwww
- Anonyymi
666
- Anonyymi
666
- Anonyymi
fff
- Anonyymi
WWW
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 905393
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai744719Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1334682Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san3702124- 971766
- 991627
- 2571517
- 3561222
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.581054- 2001021