nostit sitten syytteen seksuaalisesta hyväksikäytöstä tapparan pelaajaa vastaan....ja sehän on vain kosto...koska olisit halunnut ruveta seurustelemaan ko. pelaajan kansaa mutta hän kieltäytyi....eli pelkkä kosto...vaikka on nuori ja nätti niin ei kaikkea silti saa....ja miksi vasta nyt nostit asian esille vaikka siitä on jo vuosia...rahan ja korrvausten toivossa?
iida vainio
Anonyymi-ap
7450
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Siis kenen mielestä tämä tuullellakäyvä, tissejään tyrkyttävä ylimeikattu pelle on nätti?
No Heljangon mielestä ainakin. Hih-hoh-hoh-hoijaaaaaaaa!!!!!!!!
Kyllä näiden mailamiesten, jotka ovat ylimielisiä "minä poika saan kenet vaan" .... kannattaa ajatella ensteks. Tämä kyseinen blondi varmaan löytyy varmaan mitalijuhlista. Sääliksi käy sekä blondia että mailamiehiä. Ei todellakaan kateutta. 🇫🇮🏒🇫🇮🏒🦧🦧🦧🦧
No nyt ei mennyt ihan putkeen tämä rikosilmoitus Iidan puolelta. Jotenkin tulos oli arvattavissa.
Sen verran noita Iidan ja Artun kotivideoita "vuotanut" nettiin, ettei ole tällä daamilla enää uskottavuutta raiskausrintamalla. Sitä saa mitä tilaa. Kotikasvatus kaikin puolin mennyt "hanuriin". Nyt sinne menee sitä itseään videolla.
Iidalle tiedoksi, illalla Ruotsi todennäköisesti laittaa Jellonat laulukuoroon, joten huomenna pitäisi vetäistä vanha kultamekko päälle ja suunnata lentokentälle. Olisi hieno deja vu ottaa taas mahtavat leijonat vastaan siinä eturivissä, eiks vaan?
Voi eikö tekotissit ja kultamekko saanu vieteltyä poika ystäväksi. Sitten teki rikos ilmoituksen.