Alkaa Aurinkorannikon meininki kyllästyttää kun kerää kärpäspaperin tavoin suomalaisia rikollisia, rikoksista tuomittuja ja huumehörhöjä. Kuinka yleinen on tämä ilmiö Alanyassa, joka vaihtoehtona eläkepäivien oleskelun paikaksi.
Kuinka paljon suomalaiset rikolliset riehuvat Alanyassa?
9
1190
Vastaukset
- Anonyymi
Kas kun en ole tällaista ilmiöitä huomannut.
- Anonyymi
Kysyttiin heiltä jotka ovat huomanneet. Ei heiltä jotka eivät ole huomannut tai tällaisilta rikollisilta itseltään.
Tiedossa kuitenkin on että siellä Alanyassa oleskelee näitä rikollisia ja koittavat elää siellä arvostettua elämää. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kysyttiin heiltä jotka ovat huomanneet. Ei heiltä jotka eivät ole huomannut tai tällaisilta rikollisilta itseltään.
Tiedossa kuitenkin on että siellä Alanyassa oleskelee näitä rikollisia ja koittavat elää siellä arvostettua elämää.Ei ne suomalaisnaiset kai erityisen rikollisia ole.
- Anonyymi
😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋
❤️ Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17838172j
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
- Anonyymi
Yksi entinen hoitajanainen on rikollinen siellä.
- Anonyymi
Suomen sosiaalitukia saavia ja Suomen sairaseläkeläisenä siellä ammattiaan harjoittavia on paljonkin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Suomen sosiaalitukia saavia ja Suomen sairaseläkeläisenä siellä ammattiaan harjoittavia on paljonkin.
Kyllä mäkin sit köyhänä eläkeläisenä tulen asumaan Turkissa,mua ei lumi- sun muut paskasäät Suomessa kiinnosta.
- Anonyymi
Valitettavasti ei ole roistoja monta. Käykää katsomassa.
- Anonyymi
No eikös espanjan aurinkorannikko ole täynnä entisiä rikollisia
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2578930IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3116217Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?661330Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61287- 1091101
Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.78939Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut60857Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin43768MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk310680Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23676