Eli siis, meillä on ke 3.5 semmone juhla, mis pitää pukeutuu oman nimen alkukirjaimen mukaan. Eli mun pitää S:llä mut en kwksi mitään! joten ehdotuksia otan vastaan:)
tarviin apua nopeesti!!
Anonyymi-ap
2
275
Vastaukset
- Anonyymi
Supersankari
- Anonyymi
S:llä alkavat mihin pukeutuu/muuttua
Sasu Salin 🏀
Suarez Luis ⚽
Stephen Curry 🏀
Sergio Ramos ⚽
Saku Koivu (älä pukeudu)
Supersankari
Sisilisko
Siili
Spiderman
Skeleton
Sairaanhoitaja
Sulkapalloilija
Snooker pelaaja
Suuhygienisti
Shakin pelaaja
Sirius Musta
Saksanpaimenkoira
Suomalaiseksi
Sieneksi
Siin ainki jotain
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1952043
- 1331138
- 1131063
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa21805- 58796
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä34721ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann42628Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m175574Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45538- 9522