Kyllä oli ilo maksaa taas tänään vuotoinen auto vero: Kun katselen näitä UA kilpiä. Ne vaan ajelee jo kohta kaksi vuotta . Ilman turhia maksuja.
Tiet on kuin perunapellolla ajais ja toiset ei hoida velvollisuuksiaan.
Tiet on kuin perunapellolla ajais ja toiset ei hoida velvollisuuksiaan.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Jopa on komukka taas motivoitunut valittamaan. Johtuukohan vapusta? Oliko kyyti kylmää? Juu, osta fillari äläkä inise.
Jälleen sarjassamme tiefetissi ja autojen kilpi kyyläri heh heh
Hyysääminen loputtava tekee muutenkin mitä huvittavat. Suomalaisilla on säännöt mutta sirkuspelleillä ei ole
Heh heh! Onkohan joku UA-kilpinen muhinoinut aloittajan eukon kanssa? 😍🙈
Kääkö katteeks toiset saa sinä et
"Heh heh! Onkohan joku UA-kilpinen muhinoinut aloittajan eukon kanssa? 😍🙈"
Katkeruudesta päätellen, kyllä!
Näyttävän käyvän kalassakin.. Onko lupamaksut hoidettu`?
Joka paikkaan kerkiät kytiksel.
Mene "neiti "nypläyskerhoon
Onhan se hyvä että joku pitäis Suomalaisen puolija, eikä jatkuvasti näitten UA laisten. Mutta taitaa joku olla erehtynyt ulkomaalaiseen eikä siedä että näistä totuuksija sanotaan
Näemmä putinistit ovat taas saaneet ohjeen alkaa kirjoittelemaan. Mielenkiintoista kun ei kuitenkaan annettu vinkkejä uusista aiheista. Kirjoittajien mielikuvitus riittää vain rekisterikilpiin.