koska

niin ett koska saa lastata niitä autoja ja missaä niitä saa lastata, eli mis paikas ja mis saaressa ja koska
3267
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

voi aloittaa autojen keräyksen laivaan erään tehtävän jälkeen jonka nimeä en muista (yllätys) mutta kunhan teet eteen päin niin kyllä se sieltä tulee paikkana on toisen saaren satama ja se on sielä aina kello ajalla ei ole väliä koska viet auton sinne (mutta jos haet laivalta auton pitää olla oikea päivä että saat määrätyn auton)

Äänestä
  • missä saaressa se tehtävä tulee ja ketä on tehtävän antaja (jos muistatte)

    Äänestä

  • saareesaa kirjoitti:

    missä saaressa se tehtävä tulee ja ketä on tehtävän antaja (jos muistatte)

    San Fierro.
    2 Saarees

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


saa kirjoitti:

niin ett koska saa lastata niitä autoja ja missaä niitä saa lastata, eli mis paikas ja mis saaressa ja koska

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu