Eipä ole yp vieläkään poistellut asiattomuuksia.
Täytyy laittaa uusia poistettavia, että työvire edes jotenkin pysyy yllä.
Ei vieläkään
Anonyymi-ap
4
454
Vastaukset
- Anonyymi
Nykyomistuksen aikana täällä ei ole ollut päivääkään toimivaa moderointia ja poistotkin ovat epäjohdonmukaisia ja kuin juosten kännissä kustuja.
- Anonyymi
Onko muka epäjohdonmukaista kun kaikki aihealueelle laitetut pornokirjoitukset poistetaan?
- Anonyymi
Ylläpidon uusi systeemi: kun on päästetty sääntöjen vastaisuus foorumille,ei sitä tietenkään voi poistaa. Siihen vastaaminen estetää, kuten esimerkiksi https://keskustelu.suomi24.fi/t/17555632/tiistain-elakeristeily "Kommentointi on suljettu."
Tapa se on tuokin tunnustaa oma moka, joskaan ei erityisen onnistunut.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen markka otettiin käyttöön vuonna 1860
Suomi käytti vuoteen 1840 asti rahayksikkönään rinnakkain Ruotsin riikintaalareita ja Venäjän ruplaa. Tämän jälkeen oli379291"Mä elän vieläkin"
Ikurin turbiini vetäisi taannoin lainabiisin Topin (RIP också) ja kumppaneiden kanssa. Toivottavasti on yläkerrassa kunn323811Yksityinen sektori aiheuttanut Suomen taantuman
Investointien sijasta nostaneet voitot osinkoina omistajille. Ehdotan korjausliikkeenä yksityisen sektorin sosialisoimi802413Pate Mustajärvi on kuollut
Ihan pari tuntia sitten. Että sellaista. https://www.is.fi/viihde/art-2000011715177.html1182350Kylläpä asiat onkin nyt hyvin verrattuna Sannan aikaan
Sannan aikana aähkön alv oli 10%, nyt 25,5%. Ajatelkaa nytkin pörssisähkö on ilmaista, keskellä talvea! Bensan hinta on251925Kaivatullesi viesti ensi vuoteen?
Kerro meneekö naiselle vai miehelle ja vähintään yksi tunniste, esim. kirjain.331646Miten ikinä kelpaisin sulle
Sinä saat niiltä muilta naisilta paljon enemmän, mitä minulta... Tai mihin minä olisin valmis. Enkä edes olisi niin tait151580Edes vitamiinit eivät taanneet loputonta elämää
Nimittäin niistä rahaa itselleen taikonut tohtori siirtyi tuonpuoleiseen.311396- 711247
Esko ja Martina viettävät joulua
Entisen avioparin joulunvietto on ylittänyt IS uutiskynnyksen1721032