Hei! Mä haluisin tietää, että mikä seksuaalinen suuntautuminen on jos pitää pojista ja transpojista? Se ei taida kumminkaan tarkoittaa heteros, koska transpojathan eivät ole alunperin poikia. Osaako joku kertoa??
Mikä on seksuaalinen suuntautumiseni
Anonyymi-ap
3
346
Vastaukset
- Anonyymi
Hei. Ainakin omasta mielestäni tuohon kyllä kuuluu vaan ihan "homo". Kun nimittäin tykkäät pojista.
- Anonyymi
Hei, noilla transpojilla on se pimppi, jos haluat kosketella sitä tai pidät siitä erikoisen paljon ,niin et ole oikeasti homo vaan paremminkin bi, mutta odota aikasi niin saat sen selville.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/1861395Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1231198- 49921
- 70890
Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53800Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva51788- 56772
- 102764
- 33712
- 60709