Hakkerointi

Anonyymi-ap

Unohtui jo tuossa matkan varrella siitä on jo 7.v. Jo mennyt kun turusta,porvoosta monesta muusta paikasta kävi testaamassa minun taitojani hakkeri taitojani niin paljon rahaa vienyt siltä joka lavasti syylliseksi surkeasti ja kavalasti sai omasta niskasta pois voi jatkaa omaa elämäänsä ilman raha huolia .,minä luulin sen loppuneen ,ei se lopu aina tulee uusia testaajia.Jos kysyy asiasta kaikki ovat tuppisuita ei päisäänkään erehdytä. Sanomaan edes vahingossa kuinka suuri summa se oli että oikein varata kyseisen summan kun olen edesmennyt viimeissessä tahdossani .Voisi sanoa melkein*"(äärettömän salainen asia*") siitä ei saa hiiskua vahingossakaan tai saa kokea saman kohtalon itse...~🤫😤😠💩🤢.

2

913

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ja lisää jatkoa joku hakkeri ähtäri&seinäjoki akselilla imiä lutkuttaa minun pakkitiliäni joskus on lähtenyt rahaa pankki ei tee mitään avainlukuja kuluu AINA kun veikkaukselta on tullut rahaa jotenkin laittanut pankin lähettämään ilmoituksen nyt on tullut rahaa tilille vaikka vain 1€ jos luulee että sinne tulee iso summa 100000€ siitä odotuksesta tulee pitkä 10-30.v. AINA pistän ylös käynnit pankkissa,nettiostoksilla päivän, aika,avainlukulistan määrän .Ne ei vastaa sitä mitä niiden pitäisi olla.Eikai ne itsestään kulu.

    • Anonyymi

      Tästä olisi oikein mukava tietää enemmän. Onkohan aloittaja enää täällä?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin kaivattusi

      Ja sinun juttusi kaatui?
      Ikävä
      94
      3358
    2. En löydä sinua

      En löydä sinua täältä, etkä sinä varmaankaan minua. Ennen kirjoitin selkeillä tunnisteilla, nyt jätän ne pois. Varmaan k
      Ikävä
      23
      2782
    3. Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän

      Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi
      Maailman menoa
      110
      2397
    4. Opettelen sun jokaisen virheen

      ja rakastan sua.
      Ikävä
      40
      1794
    5. Hajoaako persut kuten 2017?

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011217813.html Tämä on totisinta totta. Persut on murroksessa. Osa jättää puolueen
      Maailman menoa
      242
      1593
    6. Mihin se sysipska hävisi?

      Katso Frida Kahlo elämäkerta ja opi.
      Ikävä
      32
      1547
    7. Kamala uutinen: Henkilö kuoli Tokmannin pihaan Kankaanpäässä- Jäi trukin alle

      IL 9.5.2025 Ihminen kuoli Kankaanpään Tokmannin edustalla perjantaina aamupäivästä. Poliisin mukaan henkilö oli jäänyt
      Kankaanpää
      41
      1535
    8. Mitä haluat oikeasti

      Mun ymmärtävän? Sitäkö ettet rakasta ja ole valmis mihinkään?
      Ikävä
      28
      1330
    9. Ne oli ne hymyt

      Mitä vaihdettiin. Siksi mulla on taas niin järjetön ikävä. Jos haluat musta eroon päästä niin älä huomioi mua. Muuten kä
      Ikävä
      20
      1306
    10. Mitä uskot sinun

      Ja kaivattusi välillä tulevan tapahtumaan lähiaikoina
      Ikävä
      95
      1191
    Aihe