Olizxi huvittavaa jos pioliisxi pysäyttää mppo tyttäjä'

Kypärät pääszzsä on ja ajoimme ehkä ylinoutta eli 26kh

Joka on ylinopeus josta sakot... mutta nyt tälläkertasa jooh pääsette ilman sakkoja, muttsanopeus hsllinnsasdsqa
1356
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Aikaisempina vuosina poliisi hupi ja tehtävät ovat keväisin mopopikien lahtaaminen ja vahtaaminen. Nyt vuorossa on mopotytöt. Huvinsa kullakin ja palkka juoksee ja vaaditaan poliiseja lisää.
Älkää oliko pellejä poliisimiehet!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kypärät pääszzsä on ja ajoimme ehkä ylinoutta eli 26kh

Joka on ylinopeus josta sakot... mutta nyt tälläkertasa jooh pääsette ilman sakkoja, muttsanopeus hsllinnsasdsqa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu