putin sähköt,,,

rikkaat eivät maksaneet viimetalven sähköistä kuin muutaman centin kilowatilta,,,,saivat hyvät palautukset.. ei kannata tehdä kiinteää sopimusta..
5466
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kaikista älyttömintä oli maksaa pörssisähkön käyttäjille sähkötukea yli 90 euron laskusta vaikka pörssisähkön hinta oli alle 10 senttiä keskimäärin koko talven. Eihän halpaa sähköä ostaneet mitään tukea olisi tarvinneet. Pörssisähkön valinta on jo itsessään viesti että kuluttaja hyväksyy mahdollisen kalliin hinnan.

Äänestä
  • SPD:n hyvävelikerholle oli tärkeää antaa selkeä viesti siitä, että poreallasbileet veronmaksajien varoilla jatkuu, tapahtui mitä tapahtui.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    SPD:n hyvävelikerholle oli tärkeää antaa selkeä viesti siitä, että poreallasbileet veronmaksajien varoilla jatkuu, tapahtui mitä tapahtui.

    Kyllä se taisi olla Kepu joka sähkötuet määritteli. Aluksi tuen piti olla yli 10 senttiä maksaville. Tiedä mikä kämmi kävi että kaikki pörssisähkön käyttäjät sai tukea. Ja miksi tuet loppui helmikuuhun vaikka usealle asiakkaalle sähkö maksoi maaliskuussa edelleen paljon ja sähköä kuluu yhtä paljon kuin tammi-helmikuussa.

    Äänestä

  • 😍😋😍😋😍😋😍😋😍

    🍑 ­N­­­y­­­m­­­f­­o­­­m­­­a­­­a­­­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17863154A

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞

    Äänestä

Herra, auta Venäjää tuhoamaan natsismi ja satanismi ️🇷🇺

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

rikkaat eivät maksaneet viimetalven sähköistä kuin muutaman centin kilowatilta,,,,saivat hyvät palautukset.. ei kannata tehdä kiinteää sopimusta..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu