Himoksen maraton, kuka mökit siivoaa?

Lehden mukaan Himos on muistuttaa nykyään enemmänkin ilotaloa. Ei ihan perussiivous vissiin enään riitä himoksen mökeissä. Onkohan tuolla sellainen firma siivoamassa että noihin mökkeihin viitsii tuollaisten orgioiden jälkeen enään tavallinen perhe majoittua? Jos vedetään vain vähän imurilla pölyjä ja mopilla huitaistaan niin ei se oikein enään riitä.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/efe96aa7-4895-48aa-bcc0-5ab814928747
131054
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Liemet kuivaa.. Imurilla sit vetäsöö. 😇

Äänestä

Kyllähän ne lapsiperheiden vanhemmatkin osallistuu noihin iltamiin.

Äänestä
  • Äitis maksaa siitä.

    Äänestä

Ihminen on eläin syö toisen nekin yäk !!

Äänestä

Mukaan, mukaan, kohta juna lähtee ...

Äänestä
  • Jipiiii. kohta nahkahuilut soi ja mällit lentää. Oiihh...ihguu... viimeks olin "papru-ukkojen mökissä. Kyllä nahka nauku. :)

    Äänestä

Ei se mökkien siivous niin tarkkaa ole. Miksikäs olisi?
Joka viiikonloppu jonkinlaiset meuhkajaiset. Juomaa, menoa ja meininkä piisaa milloin milläkin nimellä.
Ei siinä ehdi paikkojen siisteyttä tarkastelemaan. Hyvä, jos on vessoista kusiroippeet pyyhitty ja nurkista oksennukset.
Mitä niitä tarkemmin nuohoomaan, kun kohta taas on uudet tilalla.

Äänestä

Miksi Päivi ei puutu tähän elosteluun?

Äänestä

(Naurua), juu kyllä on varmaan niin kuvottava paikka. Miettikää nyt, sängyt, pöydät, lattiat, saunat varmaan tiskipöydät ym.. Mutta, jättäkää kaikessa rrauhassa ko mesta naimaleiriksi ja menkää muualle. Sillä selvä.

Äänestä

Katsokaapas infrapunakameralla niitä vuoteita joskus, voin sanoa että ei tee mieli heittää pitkälleen sen jälkeen=)

Äänestä

Juurikin näin 🙄

Äänestä
  • Hmm... Oletteko ikinä matkustanut, laivalla, hotelleissa, mökeissä, luuletteko että niissä ei ole ikinä pantu? Taidatte olla melkoisia peräkammarin poikia🤣🤣🤣

    Äänestä

  • Anonyymi00019 kirjoitti:

    Hmm... Oletteko ikinä matkustanut, laivalla, hotelleissa, mökeissä, luuletteko että niissä ei ole ikinä pantu? Taidatte olla melkoisia peräkammarin poikia🤣🤣🤣

    Sinähän sen tiedät tynnyrissäs asuva erakko

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Lehden mukaan Himos on muistuttaa nykyään enemmänkin ilotaloa. Ei ihan perussiivous vissiin enään riitä himoksen mökeissä. Onkohan tuolla sellainen firma siivoamassa että noihin mökkeihin viitsii tuollaisten orgioiden jälkeen enään tavallinen perhe majoittua? Jos vedetään vain vähän imurilla pölyjä ja mopilla huitaistaan niin ei se oikein enään riitä.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/efe96aa7-4895-48aa-bcc0-5ab814928747

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu