Työntekijä halusi lopettaa

Anonyymi-ap

Kun en osaa muokata omaa kehitysvamma sanaa

Yksi kehitysvamma puolella oleva työntekijä sano jos en osaa puhua muusta kuin kehitysvamma jutusta olet saanut väärin Lievän älyllisen kehitysvamman.

Nyt se työntekijä lopetti minun kohdalla ohjaajana

Kaverin naapuri joka on opskellut kehitysvamma alaa.

Kun kaveri kysy miten voin muistaa yli 30 sukulaisten syntymäpäivät ja puhelinnumero jutut ulkoa kaverin naapuri sano, että olen saanut Adhd tai Lievän älyllisen kehitysvamman väärin.

Mutta kaverin naapuri sano melkein kaikki on saanut väärin Lievän älyllisen kehitysvamman ja kukaan kehitysvamma psykiatri työntekijä ei suostu purkaa väärin laitettua Adhd tai Lievää älyllistä kehitysvammaa, kun ne ajattelee omaa rahan saantia.

Ei edes yhden kaverin Jeanin kohdalla osannu tehdä selkeää päätöstä onko Lievä älyllinen kehitysvamma mutta, kun palikka testi meni sillä huonosti laitto Lievän älyllisen kehitysvamman ja skitsofrenia jutun.

Vaikka kaveri on käynyt ison luokassa peruskoulun.

Yksi toinen kaveri joka on käynyt lukion totesi, että ei ole yksi Jean saanut oikein Lievää älyllistä kehitysvamma juttua jos on käyny isossa luokassa peruskoulun.

1

170

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Miksi persuilla ei ole firmoja?

        Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?
        Maailman menoa
        83
        7101
      2. Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015

        Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit
        Maailman menoa
        26
        7053
      3. Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan

        Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k
        Maailman menoa
        109
        6168
      4. Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä

        Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?
        Maailman menoa
        45
        5404
      5. Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?

        Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik
        Maailman menoa
        84
        5238
      6. Demarikultin uhri kertoo

        Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa
        Maailman menoa
        63
        5205
      7. Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?

        Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus
        Maailman menoa
        40
        5108
      8. Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi

        Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset
        Maailman menoa
        27
        4595
      9. Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä

        "Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv
        Maailman menoa
        16
        3467
      10. Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto

        vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html
        Maailman menoa
        300
        3390
      Aihe