Ja varmasti viimeiset korvaukset(kuulemma saattaa olla ainoa korvaus). Kuulemma verkkolehden mukaan 90 e maksetan kaikille sopimukseen suostuneille toukokuun loppuun mennessä. Pitäis varmaan olla kiitollinen!!! Eihän tuo korvaa mitään!! Ei edes vuoden luottokieltojen ottoa!!
Tuhat sopi tapauksen ja ovat olleet valmiita 2 500 e korvaukseen. Olisi enemmän kun kohtuullista saada tuo summa vaikka sekin on pieni: turvallisuuden menetyksestä, luottamuksen menetyksestä, siitä että kaikkia tietoja voi joku käyttää koska tahansa sua vastaan. Puhumattakaan mitä kaikkia pervoja voi tulla oven taakse tai läähättää puhelimissa. Ja kaikki ne toimet joista on joutunut maksamaan ja joutuu maksamaan koko loppuelämänsä.
Suomen Valtion kuuluisi maksaa korvaukset jos tuo säälittävä pesä ei kykene siihen. Koska ovat osasyyllisiä tähän elämää pilanneeseen sotkuun!! Julkiseen terveydenhuoltoon laitettiin paras A-järjestelmä. Kun taas päättivät että yksityisille riittää B-järjestelmä. Siis mitä....!??
Ovat osa syyllisiä tähän.
Ja se että vaikka hakisi rikolliselta korvauksia niin se on sata varma että kukaan ei tuu häneltä saamaan yhtään mitään. Tuillahan sekin vaan elelee..
Suomen suurin oikeusmurha on tapahtumassa!!!
Vastaamon Uhrit saavat ensimmäiset...
3
653
Vastaukset
- Anonyymi
😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋
❤️ Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17868522t
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞 - Anonyymi
Todellinen oikeusmurha jos jälkikäteen löytyykin todisteet, että syyllinen on ollut joku muu. Mikä on tuomioistyimen tietoteknisen osaamisen taso?
- Anonyymi
Jos, ja jos tädillä olisi jne. Olet tyypillinen salaliittohörhö joka olemattomilla tiedoilla tekee johtopäätöksiä ja jolle ei mene jakeluun, vaikka rautalangasta taivuttaisi, että Putte possun näköinen hymyilevä nörtti on syyllinen. Mielenkiintoista nähdä, lyheneekö Puten kärsä jo vankilassaolo aikana, vaiko vasta myöhemmin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
En minä kyllä enää odota sinua
Olet siellä sen harmaan kanssa. Niin, annoit minun nähdä lämpimät tunteesi siitä huolimatta. Se merkitsi kyllä paljon. O492538Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on682262- 522228
Joka kolmas työtön on työkyvytön
Viime vuonna työnhakuvelvoitteen ulkopuolella oli noin kolmannes työttömistä työnhakijoista. Huhheijaa, mihin suomalais2131769- 221718
Jos joku luulee että kaikki käy
Sanon vain tämän. Minun kanssani ei neuvotella. Minun kanssani eletään tasavertaisesti. Jos se on liikaa, niin ovi rinn681660Sakin hivutus - ilmiö
Miten tuollainen tuollainen ilmiö kuin ”sakin hivutus” syntyy? Mitä syitä ilmiön syntymiseen tarvitaan? Onko sakissa jok911461Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s221450Ei ole rohkeutta tulla jututtamaan
Voidaan me nähdä ja tervehtiä, sitäkin harvoin, mutta iso kynnys on edes mennä lähelle ja kysyä kuulumisia. Ymmärrät var121400Julkinen saunatilanne Haapavedellä, tämä on täyttä paskaa!
Eilen Haapaveden uimahallin saunassa koettu tilanne oli täysin käsittämätöntä ja helvetin järkyttävää. Ladyboy harjoitti191394