Liittymä ilman nettiä

Anonyymi-ap

Pitäisi löytää vanhaan Nokia näppäinpuhelimeen liittymä ilman nettiä. Eipä tunnu löytyvän. Vinkkejä

10

1036

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Prepaind liittymä johon lataa vain puhepaketin/aikaa

    • Anonyymi
      • Anonyymi

        Kallis on kyseinen liittymä..


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kallis on kyseinen liittymä..

        Hinnat nousee oliko 1.6?


    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Miksi joku haluaa leikkiä jollain ikälopulla puhelimella,
      kun kaupat on täynnään uusia luureja ihan kohtuuhintaan.

      • Anonyymi

        Useat ikääntyneet ihmiset haluavat vain simppelin puhelimen jolla voi soittaa eivätkä halua nykyajan äppejä ja räppejä.


    • Anonyymi

      Tuo aloitus sopii niille joilla on käytössä esim. Nokia 3210 Se. Silonhan sellainen perustason 4g liittymä 25€ on se liittymä. Menee sitten operaattorin sivulle ja liittymän hallintaan ja sulkee ne asiat pois joita ei tarvitse. Siellä voi sulkea pois netin, tekstiviestin lähetyksen tai vastaanoton tai molemmat, sekä puhelun soittamisen tai vastaanoton tai molemmat. Liittymästä voi tehdä juuri niin tyhmän kuin haluaa.

      Eikä tuo 25€ kk maksu ole varmaan kiveenhakttu. On varmaan myös 20€ liittymiä. Mutta minkään minuuttiliittymiin en menisi ja alkaisi maksamaan puhetta, viestejä tai dataa käytön mukaan.

    • Anonyymi

      Jos soittaa alle 60min/kk prepaid kannattaa, saunalahti lataus,telia,dna.

    • Anonyymi

      Miten olisi DNA super prepaid. Puhelun hinta 0,066€/min ja tekstiviestin hinta 0,066€/kpl. Eikä kuukausimaksua.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä

      Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain
      Maailman menoa
      318
      11942
    2. Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?

      Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-
      Maailman menoa
      153
      11084
    3. Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin
      Maailman menoa
      252
      6407
    4. Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli

      Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.
      Maailman menoa
      227
      5229
    5. Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia

      Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom
      Maailman menoa
      168
      3684
    6. Pystyisitkö olla

      Kanssani kaiken sotkun jälkeen? Ainakaan tunteet ei ole loppuneet
      Ikävä
      174
      3558
    7. L/OVER ikuisesti minun

      Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin
      Ikävä
      50
      2533
    8. Mitä voisit miehenä tehdä?

      Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä
      Ikävä
      329
      2000
    9. Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!

      Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov
      Työ ja opiskelu
      12
      1844
    10. Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!

      Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi
      Tv-sarjat
      17
      1735
    Aihe