Suomesta pitää hävittää narkkarit ja huumekauppiaat...

Anonyymi-ap

...säätämällä rikoslakiin kuolemantuomio narkkareille ja huumekauppiaille!

Minkä takia sellaisen paskasakin kuin narkkarit ja huumekauppiaat annetaan elää?

21

1112

    Vastaukset 21

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Olen samaa mieltä, kuolemantuomio narkkareille ja huumekauppiaille.

      • Anonyymi

        Olisitko vielä tätä mieltä, kun oma lapsesi alkaisi narkkaamaan tai myymään huumeita?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Olisitko vielä tätä mieltä, kun oma lapsesi alkaisi narkkaamaan tai myymään huumeita?

        Kyllä olen, oli narkkari taikka huumekauppias missä tahansa sukulaissuhteessa minuun, niin kuolema narkkareille ja huumekauppiaille.

        On kertakaikkisen käsittämätöntä, että sellaisen paskasakin kuin narkkarit ja huumekauppiaat annetaan elää.

        Rikoslakiin pitää palauttaa kuolemanrangaistus ja sen perusteella kaikki narkkarit ja huumekauppiaat on ensin tuomittava kuolemaan ja sitten teloitettava.


      • Anonyymi

        Narkkareita suojellaan ja hoidetaan kalliilla rahalla. Vielä huumeen käyttöhuoneita vaativat ihan älytöntä. Erikoissairaanhoidossa hoidetaan ja yhteiskunta maksaa. Kun ei ole omaa rahaa kun pitää huumeita vetää. Oma syy. Yhteiskunta paapoo liikaa. Miks mummoja ei paaota. Häh


      • Anonyymi kirjoitti:

        Narkkareita suojellaan ja hoidetaan kalliilla rahalla. Vielä huumeen käyttöhuoneita vaativat ihan älytöntä. Erikoissairaanhoidossa hoidetaan ja yhteiskunta maksaa. Kun ei ole omaa rahaa kun pitää huumeita vetää. Oma syy. Yhteiskunta paapoo liikaa. Miks mummoja ei paaota. Häh

        Onneksi meillä ei ole alkoholihaittoja ollenkaan.


      • Anonyymi

        😍😋😍😋😍😋😍😋😍

        💋 ­N­y­­m­­f­­­o­­­m­­a­­a­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17869266w

        🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞


    • Anonyymi

      Ehdoton ei hampun laillistamiselle. Vaikka huumemyönteiset kiistävät, niin se altistaa voimakkaammille huumeille ja sitä kautta rikoksiin ja väkivaltaan.

      • Eheheh!


    • Anonyymi

      Samaa mieltä edellisen kirjottajan kans,en anna mitään armoa nisteille,vaikka oma lapsi ois nisti ja rikollinen en antais mitään arvoa hänelle.

    • Anonyymi

      En käytä marihuanaa mutten nää siinä mitään väärää,alkoholi on pahempaa huumetta.Monet tutut polttaa ja ovat aivan normijengiä.

    • Ja päinvastoin. Huumekauppias opiskeli merkonomiksi Suomen vankeinhoitolaitoksessa, joka on enemminkin kuin sisäoppilaitos. Kohta on huumekauppiaalla yllänsä slipoveri ja silmälasit aitoon Eton-tyyliin.

    • Anonyymi

      Just tuli mieleen erästä uutista lukiessa ikivanha juttu, nistien aikaansaama. Taloudellista haittaa ja tunnearvoa sisältävän tärkeän tavaran tahallaan rikkominen. Toinen tekijä kuollut ajat sitten, toisesta ei tietoa mutta suututtaa ja harmittaa vääryydet.

    • Anonyymi

      Ensinnäkin, koko aloitus on senverran kyseenalaista paskaa, että se pitäisi jo poistaa sen takia ja joku trollihan tämän on selkeästi aloittanutkin.

      Sitten asiaan:
      Parantumattomissa tapauksissa ehkä voisin kuolemantuomiota kannattaa.
      On olemassa narkkareita jotka ovat kuin kuka tahansa, saattavat jopa töissä käydä, mutta tarvitsevat päivittäisen annoksensa ja osaavat käyttäytyä, heistä ei välttämättä huomaa että ovat jotain addikteja.
      Sekakäyttäjä nistit taasen ovat semmoisia veijareita jotka ovat yleensä arvaamattomia ja voivat käydä päälle, häiriköivät naapureitaan, yms. Sellaisissa tapauksissa, jos ei hoito tuota tulosta, ehkä sen hapen tuhlarin voisi päästää tuskistaan.
      Sitten on niitä jotka jumittaa kotonaan, eivät ole muille häiriöksi, mutta ovat koukussa johonkin. Antaa olla rauhassa, kerta osaa käytäytyä ihmisiksi.

      Mitä taas niihin myyjiin tulee, tapauskohtaisesti ajattelisin sitä kuolemantuomio asiaa.

      Kyllähän narkkarit ja huumemyyjät olis hyvä saada pois, mutta ne keinot sitten erikseen.

      Turhaan tähän vastasin, koska ihan selkeä provoaloitus, mutta vastasinpa kuitenkin. Saa nähdä mitä trollit tähän ulisee, naurettavat reppanat jotka eivät osaa kuin itkeä netissä.

      • Anonyymi

        Trolleille puheenvuoro , sil vois plee


      • Anonyymi

        Trolleille puheenvuoro , sil vu plee...
        Kuunnelkaa ja hämmästelkää, mikä röyhkeys...jatkuu


    • Anonyymi

      Juu, kyllä nämä arvaamattomat sekakäyttäjät pitäisi siivota tästä maasta, ei niistä ole hyötyä muille kun kaman myyjille ja muille pelkkää haittaa. Mutta pitäähän näitä herkkiä runoilijapoikija ja niiden viehättäviä muusia paapoa. Jos persut ottaisivat asiakseen sekakäyttäjien hävittämisen niin voisin harkita persujen äänestämistä.

    • Anonyymi

      Alko pitäisi lakkauttaa ja kaikki alkoholia nauttivat pistää vankilaan tai lopettaa. Alkoholia käyttävät kansalaiset ovat saaneet aikaan lähes kaiken pahan mitä suomessa tapahtuu, tämä on tosi.

    • Anonyymi

      Joo. Haluan ton kuolemaantuomion! Poltin nuorena kilta savut. no dih Mihin tuun ja tuonko ite köyttä?

    • Anonyymi00016

      Minä kannatan kuolemantuomiota huumekaupasta.

      Teloitus ampumalla.

    • Anonyymi00017

      todella ja maahanmuuttajien perusopetus pois ja ulos suomesta helvettiin jokainen

    • Anonyymi00018

      Tämmöset postaukset oli hauskoja vielä ennen 2022 Ukrainan sodan eskaloitumista mutta kun nämä 96% "kansan teloitustavaatijat" alkoivat päästää poliittisiin virkoihin Suomessa niin ei hirveästi naurata (eivät mitään voi perustuslaille) paitsi kiusata työssäkäyviä, ihmisiä toivottavasti noi loputkin virassa olevat siirtyvät takaisin palstalle uhoilemaan 2027 ek vaalien jälkeen.

      Turussa onneksi pitkästä aikaa "normaaleja ihmisiä" sekopäiden sijaan kunnanvaltuustossa koskien 2024 jälkeen että vähän fiksumpaa väkeä edes jossain "kuolemantuomiota narkkareille" sijaan.

      On turkulaisten asiat vähän parantuneet sen jälkeen.

      Sekä onneksi Suomi kuitenkin pysyy aina vaikka joskus virkaan moisia fasisteja pääseekin niin tiukkana ihmisoikeuksia kunnioittavana perustuslaillisena tasavaltana kuten naapurit Ruotsi Norja Tanska ja EU.

      Sananvapauden nimissä saavat meuhkata teloitus fantasioita narkkareille ym. Jos heidän vaativat toimet olisi todellisuudessa virallisia ei koko suomi24 palstaa edes olisi eikä juuri S-kaupan tai muidenkaan sivuja muuta kuin verohallinnon sivut..

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ampuminen kylpylässä

      Onko vornasen timbe käynyt hiukan kylpemässä vai mikä tämä ampumatapaus on kylpylässä? Tuntuu aika villi meno olevan naa
      Naantali
      74
      1650
    2. Naantalin kylpylän ampujat

      Oli somppumatuja. Nyt mennään. Suomi on ruotsi.
      Maailman menoa
      20
      1134
    3. Kemijärvellä vesionnettomuus

      Pitkänsillan ja taiteilijanniemen välillä nähty henkilön painuvan veden alle. Mitä on tapahtunut? Onko vesihiisi taas as
      Kemijärvi
      32
      1063
    4. Hei, voitko kuunnella

      Voisitko auttaa minua selvittämään asioita? En halua ajaa sinua hulluuteen kanssani, en sitoa sinua, en esittää vaatimu
      Ikävä
      133
      871
    5. Joku porukka lähtenyt täältä

      Ihmeen hiljainen on palsta nyt. Yleensä tänne tulvii aloituksia yms, mutta nyt on kyllä erikoisen hiljaista.
      Ikävä
      189
      806
    6. Miten yrität

      Vielä saada kaivattusi?
      Ikävä
      64
      684
    7. Olipa yllätys

      Kuten hyvin moni tiesi/arvasi että valetta alusta loppuun toi *olemme ystäviä* satu. Instassaan käsi kädessä kuva kertoo
      Kotimaiset julkkisjuorut
      191
      607
    8. On todella ikävää

      Todella ikävää, että asiat ovat menneet tällaisiksi. Tämä ei ollut missään vaiheessa tarkoitukseni. Olen tehnyt virheit
      Ikävä
      79
      598
    9. Tuletko tänään

      Jos soitan? Niin... tuletko?🖤
      Ikävä
      48
      528
    10. 69
      510
    11. Ottanet yhteyttä

      Facebookissa,jos on jotain asiaa.Miehelle! T.M-nainen.
      Ikävä
      55
      507
    12. Se kun olit pitkästä aikaa silmieni edessä

      Oli kyllä sykähdyttävää. Tiedätkö, mikä laittaa minut ikävöimään sinua? Kun palautan mieleeni valtavan ihanan olemuksen,
      Ikävä
      32
      498
    13. Muutto auto hakee sut tänään!

      Tein sulle oman huoneen! mieheltä naiselle
      Ikävä
      57
      485
    14. Oletteko koskaan torjuneet kaivattuanne?

      Minä olen, kun en silloin tajunnut vielä ihastuneeni. Yritin paikata tapahtunutta, mutta ei onnistunut enää.
      Ikävä
      25
      457
    15. Kai sä mies ymmärrät..

      ..ettet jättänyt vaihtoahtoa. Tottakai toivon vielä, että pystyisit toimimaan niin että asiat korjaantuisivat. Vahvast
      Ikävä
      28
      422
    16. Jos kaivattusi olisi

      Vieressäsi niin mitä tekisit?
      Ikävä
      40
      417
    17. En tiedä mitä sanoa

      Siksi en vastannut😔
      Ikävä
      33
      413
    18. Kiinni jäit

      Ei olisi uskonut sinusta
      Ikävä
      16
      399
    19. Päivän galluppi

      Minkälainen ehkäisy sinkkupalstalaisilla käytössä?
      Sinkut
      82
      398
    20. En usko et enää

      Uskaltaisit irl mitään
      Ikävä
      37
      396
    Aihe