Magneeton koppa!!

Tuli sellane juttu mieleen et, voiko/kannattaako mopolla ajaa ilman magneeton koppaa? Ja siis ihan vakio sähköllä ja vauhtipyörällä.
31364
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

samaa mietin

Äänestä

Käwäsäkillä ei pusty ajaa ilman magneetto koppaa,

Äänestä

No ei kannata. Jos se toimisikin ilman koppaa, niin ei se sinne joutuva lika ym paranna yhtään laitteen toimintaa... Ei se koppa koriste ole.

Toki jos oot romuttamassa koko konetta niin samahan se mitä loppumetreillä teet 😜

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tuli sellane juttu mieleen et, voiko/kannattaako mopolla ajaa ilman magneeton koppaa? Ja siis ihan vakio sähköllä ja vauhtipyörällä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu