Katselin tuon mallin varuste-esitettä jossa etusivulla on kolme eri Stickfix-laikkamallia hiomapapereille tuotekoodeillaan STF D jne.
Sitten toisella puolella esitettä on edelleen kolme Stickfix-laikkaa: kova -- pehmeä -- ja super-pehmeä, mutta tuotekoodina 6-numeroiset sarjat ilman kirjaimia.
Mikähän laikkamalli olisi sopiva lähinnä puupintojen hiontaan? Ajattelin netistästä tilata.
ps. Tuo hiomakone oli kylmässä varastossa suht' uudella Feston liikkeestä aikanaan ostetulla laikalla, varmaankin yli viisi vuotta käyttämätä ja kun otin sen esille, niin laikka oli täysin hapertunut ja mureni käsiin.
Festo Rotex: Mikä hiomalaikka?
Anonyymi-ap
2
211
Vastaukset
- Anonyymi
Tuollainen vanha rauta kyseessä.
Festo Rotex RO 2 E: https://www.manua.ls/festo/ro-2-e/manual
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 931494
- 741344
- 501267
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s1041168- 511145
SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p9945- 36807
- 60751
- 49744
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?41715