Vajaa 20vuotta sitten kävin homeopaatilla hoidattamassa atooppista ihottumaa, pari ainetta kokeiltuamme homeopaatti antoin ainetta jota kutsui allergia nosodiksi. Osaako kukaan sanoa minkä niminen homeopaattinen aine voisi olla allergia nosodi?
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ravistettu vesi ja sokeri
🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑
🍒 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17872538X
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Kun menee lääkäriin niin saa lääkkeet vaivoihinsa, mutta jos valitsee homeopatian niin siinäpä sitten taistelee lääkkeiden ja salvojen kanssa, usein niin turhaan.änaapurin äijä joka oli automekaanikko jäi eläkkeelle ja päätti alkaa hoitamaan ihmisiä omilla keittämällä salvoillaa, vanhat naiset jonossa vastaanotolle, ja salvapurkit menivät kuin kuumille kiville. .
Oli sotkenut jotain väriainetta salvoihinsa joka vaikutti enemmän uskottavalta. Kukaan ei päässyt ihottumastaan eroon.
Joten jos kulkee lääketieteen ulkopuolisilla ”hoitajilla ” niin kantaa vastuunsa itse.
Sairaus tilat joita nämä lääkkeet saavat aikaan ei korvaa mikään vakuutus, kuten tekee lääkärien määräämillä lääkkeillä jos sattuu vaurioita, koskaan ei tiedetä mikä lääke saattaa aiheuttaa allergisen reaktion ihmisessä, joten en kävisi muualla hoidattamista ihottumaani kun terveys asemalla
"Vajaa 20vuotta sitten kävin homeopaatilla hoidattamassa atooppista ihottumaa"
Et voi olla tosissasi.
Kysyn koska sain avun tästä homeopaattisesta "allergia nosodista", en vain muista mikä homeopaattinen aine oli kysessä. Jos joku tietää mikä aine mahdollisesti on, niin olisin kiitollinen.