onko kellään tällasta ongelmaa?

seisoo jatkuvasti ja olen laittanut 5 naista jo paksuksi aina kun nain niin nainen paksuna?
2551
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

haluan lapsen kanssasi ja 3000€ elatusmaksua kuukaudessa, että voin keskittyä lapsesi kasvattamiseen!

aika törkeä provo nimenomaan talle palstalle. vedä käteen.... et lisäisi idiotismiä maailmaan.

Äänestä

Toivottavasti kukaan lapsistasi ei tulevaisuudessa ota sinuun yhteyttä, häveten isän käytöstä nuorempana. Toivottavasti kuolet yksinäisenä ja surkena, ja olet kateellinen niille joilla on ihana rakastava perhe!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jope kirjoitti:

seisoo jatkuvasti ja olen laittanut 5 naista jo paksuksi aina kun nain niin nainen paksuna?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu