N_Gage QD

Mewwi

Toimiiko blz tyyppiset pelit samalla lailla kun jar tyyppiset pelit??

6

351

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Heke

      noniin kerronpa jutun ne jar pelit meinaa asennettui pelejä ja niitä ei voi pelata jos pistää suoraan kortille tai normaaliin gageen.
      BLZ meinaa pelii jota ei oo asennettu ja siihen tarvii sellasen blinztap ohjelman siinäpä tietoo on kiva auttaa :D niin ja sit viel mulla ois kysyttävää että millä ohjelmalla voi muuntaa avit koneella niin että niitä vois kattoo gagessa

      • Mewwi

        PC Sutella ainakin mun omalla


      • Mie vaan

        Mulla on aika hyvä N-Gage QD:ee, laitoin siihen tietokoneelta JAR tiedostoisen pelin ja se toimi sillä, Mahtavaa!!


      • Heke
        Mie vaan kirjoitti:

        Mulla on aika hyvä N-Gage QD:ee, laitoin siihen tietokoneelta JAR tiedostoisen pelin ja se toimi sillä, Mahtavaa!!

        täähän on ihmeellistä mutta jäi askarruttaan toi pc suite onko se se ohjelma joka tuli qd:n mukana vai onko se joku muu.


      • Mewwi
        Heke kirjoitti:

        täähän on ihmeellistä mutta jäi askarruttaan toi pc suite onko se se ohjelma joka tuli qd:n mukana vai onko se joku muu.

        Se Tuli kaken mukana


      • Heke
        Mewwi kirjoitti:

        Se Tuli kaken mukana

        mulla oli sellane levyke ja siinä ei tainu musta olla mitään erikoista mut jos tiiätte miten sitä käytetään tai miten se tomiii ja saako siltä levyltä pelejä tai kuia kertokaa topicciin!!!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikan perintö: ennätysvelka, ennätystyöttömyys ja ennätysverotus

      Tavallisen keskituloisen suomalaisen verotus on kireintä vuosikymmeniin, ja ensi vuonna palkansaajien käteen jää vieläki
      Maailman menoa
      140
      3200
    2. Sannalta jälleen fiksu lausunto johtamisesta

      "I used to think the best argument would win – but real leadership means listening, understanding where people come from
      Maailman menoa
      99
      2522
    3. Riikka Purra on ihana, jämpti

      Hän yrittää saada Suomen taas kuntoon. Sanoo asiat suoraan, eikä piiloudu kapulakielen taakse. Riikan kaltaisia päättä
      Maailman menoa
      53
      2368
    4. Riikka se runnoo työttömyyttä lisää

      Menkää töihin! "15–74-vuotiaiden työttömyysasteen trendiluku oli lokakuussa 10,3 prosenttia. Työttömiä oli yhteensä 276
      Maailman menoa
      88
      2297
    5. Mies, näen sinua hetken

      ja olet mielessä ikuisuuden. Toisia näen ikuisuuden ja he eivät jää mieleen hetkeksikään. Muistan jokaisen kohtaamisen
      Ikävä
      7
      2086
    6. Sorsa: kuvaputki - Lipponen: kaasuputki - Marin: ryppyputki

      Nuo kolme demaria ovat poikkeuksia Suomen poliittisessa historiassa. Ovat ainoita, jotka ovat kyenneet nostamaan puolue
      29
      1595
    7. Taas alkoi soidinmenot.

      Ja historia toistaa itseään. Myönnän, että on varmasti semmoinen, mikä sinulle sopii. Innokas ja päällekäyvä eikä tuppis
      Ikävä
      8
      1330
    8. Mitä ajattelet

      Siitä henkilöstä jota kaipaat? Sana vapaa!
      Ikävä
      83
      1317
    9. Henkilökohtaisia paljastuksia Dubaista - Kohujulkkis Sofia Belorf on äitipuoli ja puoliso!

      Tiesitkö, että Sofia on äitipuoli ja rakastava puoliso? Sofia Belorf saa oman sarjan, jossa seurataan hänen Bling Bling
      Kotimaiset julkkisjuorut
      34
      1229
    10. Mitä eniten haluat

      Kaivatustasi.
      Ikävä
      69
      1127
    Aihe