Äkkiä kertokaa

Jäkälätiellä ois 3h + k huutokaupattavana vielä 1 päivän ajan .Kertokaa kannattaako ostaa???
Oli tässä osoitteessa 3?
251706
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 25

Vanhimmat

Ei kai siinä mitään vikaa oo jos tarvit

Äänestä

Asuntoja paljon tyhjillään paikkakunnalla, ei oo omaa saunaa, mut samas talos.

Äänestä
  • Ei haittaa jos ei oo omaa saunaa rakennetaan semmonen.Muutenkaan ei haittaa jos asunto on isomman remontin tarpeessa ja varmaan onkin kun kukaan ei oo kiinnostunut.Minulla on aikaa ja rahaa rempata katosta lattiaan,hiljaa hyvää tulee.

    Äänestä

Ei kannata ostaa, saat mustilaisen riesaksi samalla jos ostat ja myös vittumaisen taloyhtiön puheenjohtajan.

Äänestä
  • Tätä juuri haettiin kysymyksellä.Millanen on taloyhtiö semmonen on asuminen,kallista,halpaa,vaikeaa,helppoo,tervettä vai epätervettä.

    Äänestä

  • Eipä ole mustalaisesta ollut vaivaa eikä riesaa taitaa sinua vaan kismittää kun sait omalla käytökselläsi ja häiriköinnillä häädön kyseisestä taloyhtiöstä

    Äänestä

Eiköhän paikan lempinimi pikku Kosovo kerro jo jotain....

Äänestä

Hyvä kämppä tuohon hintaan!

Äänestä

Kuka haluaa ostaa jotain soskun asukkien entisiä asuntoja. Homepesiä jotka kunta myi halvalla aikanaan ku muuten ne olis pitänyt purkaa. Jos haluaa p*skaa niin eiku ostamaan.

Äänestä
  • Näin minäkin olen kuullut.

    Äänestä

  • Ja sun faktat perustuu mihin?

    Äänestä

  • Tarkistajat on taloyhtiöiden ja osakkaiden "leivissä" tapauksesta riippuen joten mitään vikaa ei tietenkään ole.Kannattaa ostajan tai vuokraajan tilata omat muualta.

    Äänestä

Ne ostaa joilla on rahaa. Ne joilla ei ole kitisevät täällä.

Äänestä

Ne asunnot on niin kylmiä että vesi jäätyy pakkasella lasissa jos sen laittaa lattialle

Äänestä
  • Ei kai kukaan täysjärkinen paa vesilasia lattialke !

    Äänestä

  • Talvella jos pakkasten aikaan pannoo veslasin pihalle niin jeätyy vaekka kämppä oesi kuinka lämmin hyväsä.

    Äänestä

Saapi vinkkelit jalassa olla sisällä jos on noin kylmät lattiat

Äänestä

Kenelle se jäi?

Äänestä
  • Menikö alle 3000eur?

    Äänestä

  • Anonyymi00018 kirjoitti:

    Menikö alle 3000eur?

    Siinähän näkyi olevan paljon maksuja jotka ostaja joutuu maksamaan, yli 4 tonnia ainakin.

    Äänestä

Kaupat tuli, edulliseen hintaan.
Thank U man!

Äänestä

Hyvä homma 👍 uusia asukkaita.

Äänestä
  • Uusia homoja, jeeeeeeee!

    Äänestä

Tebskalla on villasukkia myynnissä

Äänestä

Jäkälätie on hyryn parhaimpia asuin teitä👍

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Jäkälätiellä ois 3h + k huutokaupattavana vielä 1 päivän ajan .Kertokaa kannattaako ostaa???
Oli tässä osoitteessa 3?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu