80-luvun lopulla olin raksalla töissä. Reväytin nivuseni astuessa liian pitkän harppauksen.
Menin terveyskeskukseen jossa pääsin nuoren "hippityttö"- tyylisen lääkärin vastaanotolle. (n.25v)
Hän alkoi tunnustella oikeanpuoleista nivustani, mutta teki sen niin sanotusti kalsareiden vyötärön kautta.
Hän paineli sormilla kipukohtaa ja kämmen kieltämättä oli oikein miellyttävästi juuri "sen" päällä.
Rukoilin ettei "rippikoulukaveri" vaan reagoisi tähän , mutta turhaan...
Lääkäri huomasi sen, naurahti vähän ja otti "siitä" kiinni ja yritti laittaa sen vasemmalle puolelle. Mutta kun hän tarvitsi toistakin kättä hän joutui päästämään siitä irti.
"Ompas hän herkkä!" ...ja otti sen käteensä ja alkoi tutkia sitä tarkemmin. Keskusteltiin noin minuutin ajan "sen" herkkyydestä, kunnes hän päätti kokeilla onko havaittavissa "yliherkkyyttä!"
Hän puristi paljain käsin sitä hetken hellästi ja tutki taas...
"Oletko joutunut ongelmiin tämän yliherkän erektion vuoksi?" En kyennyt vastaamaan mitään.
Kun rippikoulukaveri alkoi toipua, tämä lääkäri huomasi sen ja alkoi *******sitä!
Hän oli kysymässä minulta jotain, mutta juuri silloin päässä sumeni...
Hän ******** ja ei puhunut sanaakaan. Haki lavuaarin vierestä käsipyyhkeitä, pyyhki kaiken ja sanoi että kannattaisi aina välillä tyhjentää paikat...
Loppuviikko saikkua ja Maanantaina töihin.
Tositarina typistettynä, (softcore)
Anonyymi-ap
1
7627
Vastaukset
- Anonyymi
😍😋😍😋😍😋😍😋😍
😍 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17877333V
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1651576
- 104921
- 75743
- 51635
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa16605ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40537Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45488Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m158486Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;186425- 26419