Ropottiautot liikenteessä.

Nyt kun alakaa tulla markkinoille nuita ropotin ohjaamia autoja niin pittääkö omistajalla olla ajokortti niihin?
5305
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Istut takapenkillä ja otat drinkkejä.

Äänestä
  • Aloittaja

    Eikö etupenkillä saa ottaa rinkkejä?

    Äänestä

Kyllä kannattaa ostaa Putinilta 10 000 Moskovits-henkilöautoa. Tietysti robottimallia.

Äänestä

Venäläisiä autoja ajaneet oli ja on robotteja.

Äänestä

Melekosia robotteja osa nykyisistäkin kuskeista näyttää olevan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


LumperiA kirjoitti:

Nyt kun alakaa tulla markkinoille nuita ropotin ohjaamia autoja niin pittääkö omistajalla olla ajokortti niihin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu