Koneremppa 4A-FE

Ei pilarinostinta käytössä, mahtuuko 1.6 automaatti 4A-FE kone yläkautta pois ja mielellään ilman vaihdelaatikkoa. Onko kokemuksia ja kommelluksia jotka voisi välttää ?
31200
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Pukki täytys olla et saa roikkumaan sen verran kyl painaa tuokin

Äänestä
  • 😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋

    ❤️ ­N­­y­­m­­­f­­­o­­­m­­­a­­­a­­­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17882257F

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Ei kokemuksia kun toiminut hyvin. 4a-fe ja automaatti on kiva yhdistelmä vieläkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ei pilarinostinta käytössä, mahtuuko 1.6 automaatti 4A-FE kone yläkautta pois ja mielellään ilman vaihdelaatikkoa. Onko kokemuksia ja kommelluksia jotka voisi välttää ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu