Kauppalehden kirjoituksen mukaan MANNER kertoi, että Oulu Helsinki hinnat voi tosiaankin olla jopa 1300€.
Vaihtoivat propelikoneeseen ja MANNER kertoi, että ei ole koneita tai varaosia. Vastahan uutisoitiin, että Finnair vuokraa koneitansa muualle.
Jokin yhtälössä ei täsmää. Johto on hukassa ja strategia kusee.
Ei halpalentoyhtiön palveluilla voi pyytää luksuslentojen hintaa. Oma lentäminenkin ihan varmasti loppuu, siis Finnairilla. Keskihinta 300€ Oulu - Helsinki. Autossa jos muutama, niin kyllä jaksaa ..
Mennyt sairaaksi. Helsingistä eteenpäin joko SAS, Norwegian tai mikä muu tahansa.
Nyt meni järjettömäksi Finnair
4
677
Vastaukset 4
- Anonyymi
Tuotahan siinä hinnoittelussa haetaan. Rajaa jolla kone saadaan lentämään mahdollisimman korkealla keskihinnalla. Ainä löytyy niitä joilla on kiire ja kukkaro kunnossa. Siinä mielessä kyse on vai paluusta 80-luvun tilanteeseen jolloin lentäminen oli herrojen herkkua. Eikä tämä ole vain Finnairin hinnoittelua, hinnat ovat nousseet kaikilla. Halpalentoyhtiöillä prosentuaalisesti vielä enemmän.
- Anonyymi
🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑
💋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17885941w
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
Kuulin, että joku täysin Finnairin ulkopuolinen taho oli laittanut Finnairin nimen myyntiin. Joku kapitalisti luuli olevansa Finnairin omistaja ja myi sen ja joku tyhmä oli sen ostanut. Finnairia nyt lakkautetaan hintoja nostamalla.
- Anonyymi
Oikein hyvä jos noin hinnoitellaan . Matkustelun minimointi sopii hyvin ja sillä saadaan tasokaampi jengi koneeseen .
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 901338
- 45717
- 20649
Sinisilmäiselle tutulle miehelle
Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit48620- 53608
- 46579
- 76576
Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön
Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o132558Ylen typerät rinnastukset.
Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan190531- 41522