Tuon zombikauden jölkeen yritin palata entisenlaiseen elämään. (En enää töihin.)
Pitkän lamattuna olemisen jälkeen aivot janosivat virikkeitä, toimintaa, tietoa, sivistystä, kulttuuria. Ja kun niitä ei ollut tarjolla täällä, menin Hyvinkäälle.
Olen avannut Hyvinkään palstalle ketjun. Voitte lukea siitä yrityksistäni.
https://keskustelu.suomi24.fi/t/17888272/riksun-vainottu-on-käynyt-hyvinkaallakin#page-top
Tässä ketjussa tarkastelen riksun näkökulmasta ja laajemmin vainoon liittymisestä
EX-PSYKOLOGI YRITTI PALATA NORMAALIELÄMÄÄN
8
743
Vastaukset
- Anonyymi
Hups. Tulipas vähän hankala otsikko.
En tajunnut olevani joukkovainon kohde, vaikka kaikki tahot vainosivat.
Jooga olisi ollut sitä entistä tavalliseen elämään kuuluvaa. Yririn Hämeenlinnassa. Syksy oli kauheaa, kevät lukukausi hirveää. Yritin joogaopistolla pariin otteeseen. Aivan hurjaa stalkkaamista. - Kotona olisin osannut omipäinkin joogata, mutta se tehtiin mahdottomaksi. Kun levitin joogamaton lattialle, sen päällä ehdin tehdä muutaman venytyksen, sitten e-häirintä. Minua niin kauan ammuskeltu, että tunnistin sen.- Anonyymi
Zombivaiheen jälkeen tunsin tarpeelliseksi kuntouttaa aivoja. Hankin kirjallisuutta, esim, Mensasta. -Tein itselleni ohjelman. Iloisena soitin siskolle ja kerroin, että huomenna aloitan.
Vielä samana päivänä minut myrkytettiin. "Harmaa myrkytys". Puolentoista kuukauden päästä toivuin siitä. Tämän lisäksi venytysjumpassa putosin/pudotettiin pää edella lattiaan.- Olen kirjoittanut seurauksista.
Eli en koskaan edes alkanut aivojen kuntoutusohjelmaani. Myrkytyksen mentyä ohi, huomasin olevani paljon huonommassa jamassa, kuin ennen kuntoutussuunnitelmaani.
KOKO SUOMI VAINOSI ja koko Riihimäki. Elämä oli yhtä selviytymistä edes välttämättömästä. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Zombivaiheen jälkeen tunsin tarpeelliseksi kuntouttaa aivoja. Hankin kirjallisuutta, esim, Mensasta. -Tein itselleni ohjelman. Iloisena soitin siskolle ja kerroin, että huomenna aloitan.
Vielä samana päivänä minut myrkytettiin. "Harmaa myrkytys". Puolentoista kuukauden päästä toivuin siitä. Tämän lisäksi venytysjumpassa putosin/pudotettiin pää edella lattiaan.- Olen kirjoittanut seurauksista.
Eli en koskaan edes alkanut aivojen kuntoutusohjelmaani. Myrkytyksen mentyä ohi, huomasin olevani paljon huonommassa jamassa, kuin ennen kuntoutussuunnitelmaani.
KOKO SUOMI VAINOSI ja koko Riihimäki. Elämä oli yhtä selviytymistä edes välttämättömästä.siis pakotettiin roikkumaan pää alaspäin puolapuilla
- Anonyymi
🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑
🍑 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17888527V
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Niin, että ketju loppuu tähän. - Entistä elämää mietin seuraavan kerran. kun toinen TI kysyi, alkoiko vainoni jo työssä ollessa.
- Anonyymi
Kuvauksia tästä vaiheesta on muissa ketjuissa. Ei ollut tarjolla edes sitä tavallista elämää, mikä muille oli mahdollinen.
Huomasin, ettei minun ollut mahdollista ostaa palveluita ja tavaraa nk. muiden. Asioiden hoito oli vaikeaa. Kohtelu törkeää. Havahduin siihen, että jouduin jatkuvasti tekemään kanteluja, valituksia, rikosilmoituksia. - Lopetin tämän toiminnan ja ihmettelin, miten maailma on voinut muuttua tällaiseksi. Vuoden 2015 jälkeen tajusin, että olin tehnyt kanteluita ym. stalkkauksista. Nyt Ex FBI Agentti Gundersonin kirjoituksia luettuani on epämiellyttävästi kirkastunut kuvio: olin joutunut gs-vaino listalle.Ylhäältäpäin tulleiden määräysten mukaan toteutettiin stalkkauksia käsikirjoituksen mukaan. Tämän ydintoiminnan ympärille oli kertynyt erilaisten yhteisöjen vainotoimintaa, satan cultkin mainitaan.
- Anonyymi
Riksun vainottu kävi Hyvinkäälläkin .ketjussa on yritykseni kansalaisopistossa osallistua yliopistotasoiseen keskusteluun katsellun tallenteen pohjalta. -Paskaksi pistettiin yritykseni ja siinä sitä "maine" kertyi.
- Anonyymi
Jos edellä kuvatut vastoinkämiset eivät olisi olleet vainoa tai vaino olisi loppunut niihin, olisin pystynyt palaamaan "normaalielämään" eli tavisten joukkoon.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1074569Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1694354Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.941710- 4031631
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a311397Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3531090Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann51077- 67969
- 56944
- 91910